Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, van valakinek problémá...

Lányok, van valakinek problémája a szőr növekedéssel az arcotokon? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
A pajesz, áll és felsõ ajkamon eléggè szôrös.
2014. jan. 16. 07:03
 1/5 anonim válasza:

Kozmetikus?

Simán legyantázza neked! :)

Én is szoktam bajuszt gyantáztatni! :) És még rajtam kívül rengetegen!

2014. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A bajuszt azt igen, de nekem pl hormonzavar miatt szőrösödik a pajeszem, kezd a nyakam is az állam, azt ha le gyantáztatom nem lesz brutálisabb?

Ezért írtam "arcot"

2014. jan. 16. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
a bajuszt gyantával az állat szemöldökcsipesszel ajánlom. a pajesz...hát az engem is zavar. arra azt mondta a fodrászom,h nyíróval lehetne kordában tartani,de azt akkor hetente.
2014. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj az arccal, hogy ez az egyetlen testfelület, amin az epilálás nem ritkítja a szőrt, tehát ha gyantázod is, valamivel több lesz. (mielőtt valaki cáfolná, szakértő mondta, nem is egy) Ezért én ha tudom, a bajszom is csipesszel szedem ki. Az arc többi részét szőkítem, ez kibír pár alkalmat, amíg nem lesz sárga és látványos, mert akkor már sajnos le kell gyantáznom.
2014. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elõször gyantáztattam a bajszom, de túl èrzékeny volt tõle a bõröm, kipattogzott és napokig égett/viszketett, igyhát a bajszom és állam is csipesszel szedem. Sõt néha cérnával. Az utóbb egy-két évben viszont feltünõen el kezdett az arcom többi része is szõrösödni ami eléggè bosszantó.

A nyiró gépet nekem is ajánlották, de az szerintem olyan mitha borotválnám.

2014. jan. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!