Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek feketéből...

Hogyan legyek feketéből barna? Radír? Koktél? Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
Először középbarna voltam, majd vettem Palette sötétbarna festéket, amitől konkrétan fekete lettem. Egy évig voltam fekete, ma pedig elmentem fodrászhoz aki leradírozta a hajam majd középbarna festéket kent rá. Miután lemosta visszatért a fekete szín. Ezután koktélozta a hajam, ami minimálisan fakított a színéből, illetve vöröses lett az árnyalat. Mit tegyek, hogy minél előbb elérjem a csoki vagy akár a középbarna hajszínt?

2014. jan. 16. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyelőre hagyd a hajad, így teljesen tönkre fog menni és már nem csak a színe lesz a problémád. Amúgy szép fokozatosan be tudod festeni, ha nem is világosra, de olyan közepes-sötétbarnára meg lehet csinálni jó festékkel. Elvileg minden fodrászi festék 3 árnyalatot tud világosítani, azt javaslom, azzal a 3 árnyalattal elégedj meg.
2014. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!