Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen "frizurája"...

Lányok, milyen "frizurája" van a puncitoknak? Hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést? Fiúk, ti melyiket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kinek milyen fazonú, és mi a legjobb módszer.

Nektek nem lesz pöttyös a szőrtelenített helyen? Pedig direkt epilátort használtam, mert az hosszabb távú, de sajnos kipöttyösödik. Lehet, hogy csak érzékeny a bőröm.


2014. jan. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Neugranormon vagy valami babapopsikrém meg hintőpor.
2014. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csupasz, borotválom, hintőpor, és nagyon kiváncsi lennék rá hogy mások hogy oldják meg, hogy mindig sima legyen?
2014. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen krémek amik lemarják hogy úgymond. Lehet venni tescoban is. Olyan büdös hogy elsorvad a tüdőd tőle de megéri. Plusz van olyan is ami kevésbé ammóniás és illatosított. Kb. 40 percig kell fent hagyni és azután a tus alatt szépen elhullik. Van ilyen kaparó akármi is hozzá amivel visszafelé húzogatva a szőrzeten könnyebben több jön le. Na hát így valahogy. :)
2014. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borotválom, háromszög fazonja van. Gyantázni szeretném, mert az minden más testrészemen bevált, jó lenne itt is, de még nem volt hozzá lélekerőm.
2014. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csupasz, borotvával oldom meg és utána kamillás krémmel kenem be.
2014. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csupasz, de mindig mikor próbálok valami jó fazont elb**szom, meg idiótán néz ki, szóval az a vége mindig, hogy leszedem az egészet. én is szőrtelenítő krémmel csinálom, csak ez vált be, a többitől kipattogtam nagyon
2014. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ági 22 ***** válasza:
Én évek óta teljesen csupaszra húzom, régóta nem pattog ki a bőröm, teljesen megszoktam. Praktikus, nem kell bíbelődni a mintával :-)
2014. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!