Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire megnyerő vagy vonzó...

Mennyire megnyerő vagy vonzó az ilyen külső?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek 45kg 156cm-vel 80-62-81-es alak mennyire formás.Többnyire meg vagyok elégedve magammal,de a melleim kicsit kicsinek tartom,meg a hasam lehetne feszesebb.A válaszokat nagyon szépen megköszönöm :)

2014. jan. 18. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A számok semmit sem jelentenek. A kilók sem. Nem mindegy hogy oszlik el rajtad, és az sem milyen összkép. Kép nélkül felesleges ilyen jellegű kérdéseket feltenni.
2014. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. jan. 18. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

A számok alapján nagyon vékony lehetsz,kissé formátlan.

Ha szép alakot akarsz akkor egyél szépen és tornázzál(ezzel senki olyat nem szerettem volna megbántani aki nem tud hízni,és mielőtt jönnétek azzal,hogy duci párti vagyok,nem vagyok az,a duci és a vékony között nagy az átmenet).

2014. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem vagyok egy hízós fajta.
2014. jan. 18. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát én bélférgesnek hívom az alacsony vasággyal 40 kiló típusú lányokat. De ettől még lehetsz szép meg minden de nálam a nő 60 kg-nál kezdődik.
2014. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
156 cm-hez 60 kiló azért kicsit sok lenne.. számok alapján semmi gond veled, de rakhatnál fel képet.
2014. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!