Heti 3 hajmosás sok?

Figyelt kérdés

ez

a 3 hajmosás kedd, csütörtök és vasárnap. az a baj, hogy gyorsan

zsírosodik a hajam (általában 2. napra, tehát ha vasárnap hajat mosok,

keddre már zsírosodik), és ha zsírosodik, mingyárt kócolódik is, és

sehyogy se áll, összefogni meg nem igen szeretem. már egy ideje nem

vasalom.



2014. jan. 20. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is ennyire zsírosodott, így én is heti 3-4 x mostam hajat. De egy fodrász mondta, hogy pont azért zsírosodik ennyire, mert túl sűrűn mosom. Ma már csak heti 1 alkalommal mosok hajat, és nem is zsírosodik annyira. Így azt kell mondanom, hogy igaza volt a fodrászomnak, hogy a sok sampon, balzsamok, hajlakkok, festékek mind tönkre teszik a hajat..
2014. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi! :)
2014. jan. 20. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért zsírosodik, mert sokat mosod, legalább heti kettőre le kellene vinni. Próbáld meg pl. a szerda-vasárnapot.


Amúgy most én is ilyen sokat mosom, mert úszni járok reggelente, szóval heti 4-5 alkalommal is vizes lesz... Nem tesz jót neki sajnos.

2014. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igazatok lehet. le fogom vinni vasárnap-szerdára. ment a zöld pacsi neked is :)
2014. jan. 20. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Rövid hajnál nem lenne sok, mert akkor amúgy is gyorsabban bezsírosodik az egész. Amikor tüsi hajam volt én is sűrűn mostam, de hosszú hajnál szerintem sem kell ennyiszer, mert gyorsabban zsírosodik.


Az sem mindegy milyen sampont használsz. Nekem a GlissKurtól nagyon zsírosodott. A The Body Shop dúsító samponja jött be leginkább, de próbálgatni kell, mert mindenkinek más a jó.


Azért jó, ha dúsító, hajtőemelő samponnal mosod, mert ahogy elemelkednek a fejbőrtől a hajszálak, kevésbé fognak zsírosodni.

2014. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!