Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki próbálta ki a Nogrey vagy...

Ki próbálta ki a Nogrey vagy a Reparex hajtonikot?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha mindenki írna, aki használta már a Nogrey vagy a Reparex hajtonikot!

Szeretném valamelyiket kipróbálni, de nem tudom, hogy melyik hatásosabb. A Nogrey-n gondolkodom, mert a Reparexet csak Budapesten vagy neten keresztül lehet megvásárolni, de ezt csak én tudom így, ha valaki tud máshol is, akkor az még jobb!

Légyszi írjatok, hogy milyen hatásuk van!

Előre is köszi!

Lilla



2014. jan. 20. 12:05
 1/5 anonim válasza:

Sziasztok! AKINEK BÁRMI KÖZE VOLT VALAHA FODRÁSZHOZ ÉS/VAGY PROF. HAJFESTÉKHEZ NE HASZNÁLJA EZT A TERMÉKET! nahh ezt kellene kiírni a tisztelt cégnek az oldalára a sok kamu helyett!

Fodrász által festett hajamra használtam 3 hónappal a hajfestés után, mivel az útmutatóban az áll hogy EGYÜTT nem szabad használni.

A hajam csodás vörösesbarna színben pompázott reparex mellett további 1 hónapig, majd ahogy csökkentettem a használatát egy hétre szürkés zöldes színre váltott a reparexes rész. Nem a festett!

Többszöri levélváltásra egy reparex-es hölgyeménnyel azt a választ kaptam hogy bármilyen boltival fessem be a hajam, hátha eltakarja, ill. mossam domestos-szal hátha lekoptatja.

Három hét és 8 hajmosás eltelt a reparex használata óta, ma befestettem a hölgy által ajánlott márka habos változatával és virít a zöld hajam! nem a festéknél! a kb 5 cm csak reparex-es rész, foltokban, mivel számomra lehetetlen feladat " csak a tőhöz, a hajfesték elkerülésével" felvinni egy folyadékot. De lényegtelen is a festék, hiszen a reparex-es rész a zöld, a festék egyáltalán nem fogja be, viszont egyre zöldebb! Kártérítésre, regenerálásra esélyem sincs :( itt vagyok zöld hajjal.

Legalább lenőtt annak aki így járt?

Én nem tudom, hogy hogy festi valaki e mellett a haját, de ha ez a szer csak xy hajfestékkel, és samponnal működik akkor ne árulják addig, amíg nem adnak hozzá speckó terméket! Vagy legalább figyelmeztessék a vásárlót időben és ne csak rébuszokba beszéljenek, hogy " vigyázni kell melyik ", konkrét márka nélkül. Konkrét kérdésemre sem tudtak erre konkrét választ írni.

2014. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia,

érdeklődnék, hogy neked eltűnt a zöld szín valamitől?

én ugyanígy jártam. előtte is csak ammóniamentes hajszínezővel festettem, vártam is és mégis tiszta zöld lettem. Most SORSTÁRSAKAT keresek, mert több levél váltás és telefonálgatás után is azt mondják, hogy másnak nem lett ilyen, és hogy nem a reparextől. Be szeretném bizonyítani, hogy de igenis másnak is lett. Semmitől nem múlik a zöldület. Sem a ketchup, sem a szódabikarbóna, sem a citromlé, sem pedig a c-vitaminos sampon. mindent kipróbáltam. ők mondták a szódabikarbónát és a ketchupot, a többit az internetről (a-vali) vettem....de semmi. Ő szerintük őket nem keresték meg ilyen problémával, tehát a probléma nem is létezik! Kérlek, ha neked elmúlt, akkor írdd le mitől, és mennyi idő alatt. (ja a hajfesték sem fogta be és az aszpirines lemosást is próbáltam).köszi

2015. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szevia válasza:
Nekem nem zöld / még??/ a hajam, hanem bordó. Eredeti szinem földbarna.
2016. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nogreyt használok legalább 3 hete, és a fehér hajszálaim még csak sárgulgatnak. Sötétbarna amúgy a hajam. Egy fórumban azt olvastam, hogy ez ismert jelenség, majd bebarnul hetek múlva.
2018. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Minekutan válasza:
Nekem kb. 4 hét alatt visszaállította az eredeti hajszínemet, sőt, még egy árnyalattal sötétebb is lett a hajam, amit nem bánok. Csak elöl maradt meg pár őszes hajszál. Azóta is használom (most már 7 hónapja)
2019. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!