Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem a hajam barnára,...

Ha befestem a hajam barnára, de mondjuk a szőke mégis jobban tetszik, akkor a fodrász mennyiért szőkíti ki?

Figyelt kérdés

Most festett szőke a hajam, már több, mint 2 éve és nagyon szeretem, viszont ki szeretném próbálni a barnát is egy rövid ideig. Ha majd vissza szeretném festetni a hajam szőkére, akkor a fodrász mennyiért csinálná meg? Kb. vese magasságig ér a hajam.

Otthon szoktuk festeni, viszont boltban vett festékkel gondolom nem lehet 1-2 festés után újra kiszőkíteni a hajam.

Kb. ilyen szőkére gondolok: [link]

Köszi előre is a segítséget!


2014. jan. 20. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
A barna meg valami ilyesmi lenne: [link]
2014. jan. 20. 17:54
 2/5 tubifex ***** válasza:

hát..ha mégsem lesz jó a barna,akkor ez az egész procedúra elég gyilok lesz a hajadnak :S

mindenképp fodrásszal festesd a barnát,mert ha nagyon hamvas a hajad és arany barnával rámész,akkor akár zöldes árnyalatú is lehet.

szerintem próbálj ki inkább valami nem túl tartós hajszínezőt

2014. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hajam színe aranyszőke, kb. mint a kérdésben, a képen.:)

Azért nem akarom a barnát is fodrásszal, mert szerintem a szőke se lesz meg egy 5-ös alatt és nem akarok tízezreket kidobni hajfestés miatt.

2014. jan. 20. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Fodrász vagyok és azt tanácsolom, hogy inkább ne. Ha elégedett vagy a mostani hajaddal - azt írod, nagyon szereted - , akkor miért akarod megváltoztatni? Mert mi van, ha nem fog tetszeni? Nem biztos, hogy visszakapod a mostani színt, és tuti, hogy a hajad állapota romlani fog, akár az is megtörténhet, hogy jó sokat le kell belőle vágni.

Ekkora hajtömeg egyenletes kivilágosítása nagyon macerás, nem egyszerű munka, van fodrász, aki nem is vállalja, aki meg igen, az természetesen nem kevés pénzért, hiszen sok időt vesz igénybe, és többször kell mosni-szárítani-festeni a hajat közben.

2014. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most kattintottam rá a "barnára". Ez még simán szőke, de ettől függetlenül akkor is macerás a sötétebb színből világosat csinálni.
2014. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!