Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma befestette a fodrász a...

Ma befestette a fodrász a hajamat, de rossz színűre, nagyon nem tetszik. Vettem a dm-be aztán hajfestéket, befesthetem magamnak a frissen festett (előtte kihidrogéneztetett) hajra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát... Én várnék a helyedben vagy két hetet. Nem egészséges gyakran festeni, nagyon roncsolja a hajat, főleg, ha hidrogénezték...
2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se fesd át azonnal 2 hetet várj vagy többet. Velem is ilyen történt és a fodrász ezt javasolta amit az elöbb leírtam.
2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én először ammóniamentes szőkével festettem be de nem fogta be jól, aznap átfestettem ammóniással, kiszívta, de így is foltos maradt (előtte már volt színezővel festve és bár nem látszott már az átmenet, mégis kétszínűen fogta be). Borzasztóan néztem ki, rá három napra festettem be ammóniás répavörösre, nem lett tőle baja a hajamnak és szép az eredmény. Úgyhogy szerintem hajfüggő, mennyire roncsolja.
2013. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajfüggő, de nem ajánlott két héten belül kétszer festeni. Nekem egyszer volt teljesen leszívva a hajam, az is eléggé betett neki, borzasztó gyenge és töredezős hajjal vagyok megáldva :)

Egyik ismerősöm sötétvörösről akarta platinaszőkére, ha jól emlékszem, négy nap alatt kétszer szívta ki, először narancs, majd csibesárga lett, és széna minőségű...


Ha nem tragikusan csúnya a színe, akkor hagyd a hajad pihenni.

2013. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is várnék, mert a hajnak pihennie kell.

Viszont azt tudnod kell hogy ha sötétebb színt vettél, mint amit a fodrász festett neked, akkor számítanod kell arra hogy esetleg nem lesz egységes a színe vagy hamar ki fog kopni, mert ahhoz hogy egységes legyen ahhoz 2-3 festésre minimum, szükség van. de mondom ez csak akkor érvényes ha a dm-es festéked (legalább 2-3 árnylattal) sötétebb, mint a fodrászos.

-egy fodrász- :)

2013. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!