Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 1x hajmosás kevés?

Heti 1x hajmosás kevés?

Figyelt kérdés
hosszú, göndör haj

2014. jan. 23. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése. Nekem személy szerint kevés, inkább 4-5 naponta megmosom a hajam, hogy a fejbőrömet kicsit ápoljam,felfrissüljön pedig kibírna 1 hetet is. De ha neked jó így, akkor folytasd ahogy eddig :)
2014. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Heti 2x mosom :) csak mások ki vannak akadva rá, hogy ez sok, de szerintem az 1x meg kevés...
2014. jan. 23. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok :)

csináld azt ami neked bevált, ne mások véleményére adj, hanem azt az elvet kövesd amit a te hajad igényel :)

pl. itt a csapból is az folyik, hogy ha naponta-2naponta mosod a haja kihullik stb, anyukám mióta az eszemet tudom így mossa mégis szép a haja :D

Senki más nem tudhatja, hogy mi a jó a hajadnak, fejbőrödnek, lelkednek csak te! De ugye mindig sok az okoskodó, akik majd megmondják, hogy mi a tuti .. -.-ˇˇ

2014. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, valakinek igen, valakinek nem. Ha a te hajad nem szép egy hétig, vagy nem érzed jól magad úgy, akkor neked kevés, és a heti kétszeri a jó. De másnak attól még lehet jó a heti egyszeri.
2014. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat (főleg neked kedves első):) akkor ezentúl megpróbálom elengedni a fülem (hajam) mellett ezeket a megjegyzéseket :D
2014. jan. 23. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a szám számít... Ha szép marad szép marad.
2014. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hajfüggő..én is heti 1x mosom, mert lassan zsírosodik. Ha 6.-7. nap nem vagyok itthon, akkor viszont van, hogy kicsit előbb megmosom, hogy szebb legyen.
2014. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Valóban hajfuggo, de szerintem a heti ketto az annyira a minimum manapság. Én minden 3.nap mosom. Nem a kozépkórban élunk, ne hallgas azokra akik le akarnak beszélni róla!
2014. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Miért lenne már minimum a heti kettő? Ha nekem pl. az 5. napon is szép fényes a hajam, akkor minek mossam meg korábban?? Ha valakinek gyorsan zsírosodik, mossa 2-3 naponta, ha nem, akkor meg tök felesleges..
2014. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti neked is sok eszed lehet... :D Mi az hogy minimum manapság? Ha az én hajam nem igényel több mosást egy héten akkor elég neki az egy. Ez kb olyan mint hogy alap hogy a törölközőt/ruhát használat után kimosod. Ha nem lett büdös koszos gyűrött szőrös stb. minek? Használhatod még egyszer.
2014. jan. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!