Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni egy vérhóly...

Mit tudok csinálni egy vérhólyaggal?

Figyelt kérdés
Az orromon van egy vérhólyag. December elsején szúrattam egy piercinget. Ápoltam meg minden és mondták, hogy kicserélhetem januárban már sajátra. Január 5.-e körül ki is cseréltem. Rá körübelül olyan 4napra belekaptam véletlenül. Azóta meg van dagadva kívül a piercing lyuk felett az orrom egy pontban. Ma az eddigieknél jobban megvizsgáltam és teljes vérhólyag. Próbáltam kinyomni, de semmi. Mit tudnék csinálni? Elfog múlni igaz?
2014. jan. 24. 23:57
 1/3 anonim válasza:
A piercinget ne vedd ki, mert össze forrhat a kilövés, én ajánlanám a gyulladás csökkentésre körömvirágot, és a kamillát. Vagy krém formátumban, vagy lehet kapni gyógynövény boltban szárított formában. Egy bögrébe teszel egy kiskanálnyit (akár mind2-őt is használhatod) és leöntöd forró vízzel, letakarod, hagyod 5-10 percig állni, majd a teával naponta többször borogasd a sebet. Idővel vissza kell húzódnia, de lehet h ki fog fakadni. HA nagyon úgy látod ki is szúrhatod egy steril tűvel, majd utána kezeld a fent említett módon. Ezek a növények gyulladás csökkentőek, gyorsabban begyógyul a seb. Gyógyulás közben érdemes néha megforgatni, vagy mozgatni a piercinget. ( Ha a tűvel való kiszúrást választod, utána valami seb összehúzót alkalmazz! )
2014. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamillateát tegyél rá,elmúlik persze.
2014. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)))!!!
2014. jan. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!