Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehet ezt csinálni egy...

Meg lehet ezt csinálni egy fodrászszalonban?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy magam viszem azokat a termékeket, amiket szeretném, hogy használna a fodrász. Sampont, balzsamot, hajolajat. Nem engedném, hogy bármit rákenjen onnan. Ilyesmire nyitottak, vagy elképzelhető, hogy ezt elutasítják?
2014. jan. 16. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, mert a fodrászoknak mindig szuper kellékeik vannak, amiktől csodás hajam lesz egy hétig... én nem tudom utánozni. De mivel hajfestéket lehet venni, gondolom azokat is... bár akkor nem értem hogy mi értelme, hogy fodrászhoz mész, csak hajvágás?..
2014. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szalonfüggő. Szerintem a legtöbb helyen nem nyitottak erre. Kérdezz rá.
2014. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak hajat vágatni szeretnék és azért csak a saját termékeimet engedném használni, mert a hagyományos szulfátos samponoktól viszket a fejbőröm, bepirosodik, be is korpásodik adott esetben. Én kifejezetten a saját termékeimet szeretem, soha nem tapasztaltam semmivel sem jobb "állapotú" frizurát fodrász után , mint mikor itthon készítem el.
2014. jan. 16. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ugyanezt elmondod,amit itt leírtál,akkor szerintem nyitottak lesznek rá,még ha egy picit húzzák is a szájukat. Azt azért tudd,hogy az áraikban benne van a saját termékeiknek a használata is, és azt tuti nem fogják levonni azért,mert a saját cuccaidat fogják használni.
2014. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán megcsinálják, ha téged nem zavar, hogy eredeti árat kell fizetned, mert az ugye kalkulálva van. Akkor lenne baj, ha mondjuk hajfestést szeretnél és festéket vinnél, mert akkor nem biztos, hogy meg tudnák csinálni azt a hajszínt, amit akarnál.
2014. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni. Biztosan megértik, hogy te ezeket a termékeket szereted, és akkor nem erőltetnek rád másikat.
2014. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!