Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb, leghatásosabb...

Mi a legjobb, leghatásosabb praktika narancsbőr eltüntetésére?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Millió oldal foglalkozik ezzel a neten, és a kategóriák közt is eltévedtél láthatóan.

Amúgy én nem alkalmaztam semmi extra praktikát, annyit csináltam, hogy minden mű, félkész kaját, rágcsálnivalót meg ilyesmiket kiiktattam az étrendemből, és elkezdtem rendszeresen, napi szinten tornázni, futni.

2014. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Masszírozás és a torna együtt.
2014. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
infraszauna, nem sima hanem az infra változata. kimossa majd a lábadból a méreganyagokat ami a narancsbőrt okozza és szépen lassan láthatóan változni fog pozitív értelemben. De legalább 20-kell menned és közben vigyázzni arra mit eszel és mozognod.
2014. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó kaja, edzés, torna, sok sok mozgás.
2014. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szuaszin válasza:
A kaszás bácsinál nincs tökéletesebb narancsbőr eltávolító! És ráadásul végleges!:)
2014. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Megfelelő folyadék fogyasztás,

Cukor fehérliszt elkerülése

Rendszeres sportolás

Cellulit masszázs, ha kellőképpen mazoista vagy ( masszőr vagyok és rohadtul fáj)

De tudom ajánlani a kellemes nyirok masszázst ami egy kúraszerű kezelés 6 alkalom a minimum mivel immunrendszert megbojgatja és hozzá kell szoknia a szervezetnek.

De a legfontosabb hogy táplálkozási reform és mozgás friss levegőn meglegyen. Meg a víz pótlás.

2014. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A narancsbőr kialakulásának sok oka van, pl genetika, gyógyszer mellékhatás, helytelen , egészségtelen táplálkozás, kevés mozggás és folyadékfogyasztás stb.Megelőzésre, eltüntetésre helyes táplálkozás, méregtelenítés, sok mozgás és folyadékfogyasztás, hideg-meleg váltó zuhany, masszázs stb és házilag is jól használható a narancsbőr elleni tekercselés.Kényelmes, gazdaságos, hatékony és akár már egy óra múlva tapintható, akár centikben is mérhető az eredmény,
2014. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!