Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4-5 naponta mosok hajat és...

4-5 naponta mosok hajat és vasalom. Zsíros és töredezett a hajam. Milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zsíros a hajam én head and shoulders cirtusos zsírosodás elleni samponját használom ami azért is jó mert korpásodás ellen is van de lehet hogy a töredezett hajra nem ezt kéne használnod vagy használj mellette hajvégápolót. ! Ha ez sem segít akkor moss gyakrabban hajat vagy használj száraz sampont .Remélem segítettem
2014. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DBN CAT válasza:
15%

nem 4-5 naponta kene megmosni hanem min 2 naponta en is ugy csinalom ...

en ugy szoktam hogy olyan sampont amire ra van irjva hogy toredezett szaraz halyra es valami markast es conditionert is szerezz be amit shampon utan kell de nem a fejborhoz kozel csak a haj vegre majd pedig a hajveged rakd a fejtetodre es maszirozd bele onnan a conditionert a hajadbol es utana vagy conditioner elott hasznalhatsz haj mask ot az nagyon jo nekem segitett es ne nagyon forro vizzel moss halyat inkabb langyos vagy ami jol esik csak ne legyen egeto forro a viz nemjo a hajnak aztan engedd le a hajad ne gumizd es vagj a hajvéged le egy kicsit és ha megmostad a hajad akkor torolkozovel kicsit szarisd csak hogy ne fojjon benne a viz és vegyél organ oil-t és abbol rakj ra a markodba 1 szer kinyomsz egy kis adagot epp eleg ja es azt is csak hajvegre de ne sokat mert ha megszarad nagyon zsiros lessz szoval csak egy kicsit es ne mindig vasald a hajad az emberek azthiszik minel melegebb annal jobban hat de nem vegyel markasabb haj sutot vagy olyat ami nm roncsolja a hajat (nemtudom milyen van neked) es kisseb fokon ne 500 on hanem 250 en vagy 180 ha van kerdesed akkor irj priv be :)

2014. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy feltétlenül a samponnal van a gond. Attól sem lesz jobb, ha 2 naponta megmosod, azzal még jobban zsírosodásra kényszeríted a hajad. Ilyen problémánál a 3 naponta való hajmosás ajánlott, és a sampon még csak véletlenül se tartalmazzon semmilyen olajat. Teljesen egyszerű megoldás a WU2 zsíros hajra való samponja, nem bonyolult egy termék, teszi szépen a dolgát. A lényeg, hogy jól öblítsd ki, hogy ne maradjon egy kicsi sem a hajadban. Mindenképp használj balzsamot, vagy pakolást (pl. Latte pakolás, amit lehet akár balzsamként is használni), de csak a hajvégeidre, értve ezalatt, hogy csak a haj fül alatti hosszára kenj belőle. Hagyd rajta egy darabig, majd azt is jól öblítsd ki. A nedves hajvégekbe masszírozz hajvégápoló olajat, erre kiváló az Avon argán olajos ápoló széruma. Kerüld a hajformázó szereket, pl. hajhab-hajlakk és társaik. Próbáld meg kevesebbet vasalni, mert legfőképp attól töredezik a hajad, az eltörött részt pedig vágasd le. Igyál sok vizet, mert a hidratálást mindig belülről kell elkezdeni. Remélem sikerülni fog, sok sikert hozzá. :)
2014. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajmosás előtt minimum 5 órát van a hajamon tojás-ricinusolaj pakolás, langyos vagy hideg vizzel mosom és 2x samponozom a hajam+balzsam, majd hajvégápolót teszek rá,utána megszáritom majd hővédő és kivasalom (Philips ionos hajvasalóm és hajszáritóm van) de még igy is törik a hajam! :/
2014. jan. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!