Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajápoló balzsam...

Van olyan hajápoló balzsam vagy valamilyen ápoló krém, amit naponta szárazon a hajamra tehetnék, hogy ne legyen töredezett?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, de eléggé töredezett. Eddig csak akkor tettem rá balzsamot, amikor mostam (heti 3 alkalom, több nem), de szeretnék minden nap tenni rá, csak ugye a balzsam nedves hajra való...van olyan készítmény, ami száraz hajra téve ápolná? Írnátok márkákat, amik jók ebben? Nem értek ezekhez. Olvastam itt, hogy olajat tesznek rá néhányan...azt hogyan csinálják, hogy ne legyen összetapadt vagy csak nedvesen teszik rá?
2009. aug. 1. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Gliss Kurt használom,ami spriccelős flakonban van,és több fajta illattal...nekem a halvány rózsaszin,és a ciklámen flakonos tettszik!Ez egy fújós balzsam,amit bármikor használhatsz!!
2009. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem is van, szóval ezt szárazon is lehet használni? Még van valami más is? Nekem ez sajnos nem elég.
2009. aug. 1. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
én elseve méhpempős ujratápláló krémet használok. fehér dobozba van, pumpás fejjel és száraz is hajra is teheted akár minden nap. nekem bevált:)
2009. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt megnézem majd.
2009. aug. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!