Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt már mindenki tudja hogy a...

Azt már mindenki tudja hogy a ricinus olaj jó hajnövesztő, én is használom, és bevált. De mi van a ricinus olajban ami igy hat a hajra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom :D de én is már nagyon kiváncsi vagyok milyen, én még nem próbáltam. Te mennyit használtad? Milyen időközönként? Hogyan? :D 18L
2014. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én kb. 4 hónapja:)Megnőtt a hajam tőle,azt nem tudom mennyit,mert nem mértem,de olyan hajam volt hogy hátul rövidebb mint elöl,tudod a Rihannának is volt olyan:D:DBocs de ezt máshogy nem tudtam elmagyarázni:D:D És most már azért váll alatt van:) 2hetente használtam.Egyik héten 2x a másik héten pihentettem. Kb. 4órát volt rajta,de közben olyan 10 percekre beültem búra alá:)(praxon) Balzsammal szoktam össze keverni,aztán mikróban melegitettem,hogy könnyebb legyen felvinni. Nagyon tudom ajánlani. És a körmeim is gyorsabban nőnek,és sokkal erősebben,mert mikor rá teszem a hajamra a ricinust szoktam maszirozni a fejbőröm:)
2014. jan. 29. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azt se tudja mindenki, hogy jó hajnövesztő, nekem spec semmit se növesztett a hajamon, ellenben hullott tőle:s
2014. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
azt én is hallottam, hogy az elején hullik kicsit, mert kell idő és utána fejti ki a hatását :D (1. voltam) amúgy köszi a választ :D és értem hogy milyen hajad van :D majd én is ki fogom próbálni :D
2014. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
3. vagyok, 5-6 hónapig használtam, ennyi idő alatt kifejthette volna a hatását, ill a hullás is elállhatott volna szerintem:D
2014. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy nem mindenkinek használ :D nem vagyunk egyformák :D
2014. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
a hajunk azért hullik tőle mert a ricinus olaj azért elég sűrű.. ezért érdemes összekeverni oliva olajjal :) nekem bevált ;)
2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Én mindig kevertem másik olajjal és iszonyatosan hullott tőle. Érdekes, mert mikor másfajta olajjal kentem a fejbőrömet, nem hullott.
2014. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én olyan sampont használtam, amiben ricinus volt, és attól is veszedelmesen hullott. Szóval ez nem igaz, hogy azért, mert sűrű. Sokkal inkább az, hogy valakinek bírja a haja, valakinek nem.
2014. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én nagyon megjártam vele:/ Szőkére van festve a hajam, és undorítóan nézett ki, amikor elhezdtem használni. Narancssárgás lett a töve, kezelhetetlen, összevissza álltak a babahajaim és nem segített rajta semmit. Azóta is megvan szinte az egész üvegcse, elég hamar feladtam.
2014. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!