Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női bajusz probléma? Mit tegyek?

Női bajusz probléma? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hogyan tüntessem el? annyira nem látszik..de engem idegesít hogy ott van.ha menstruálok akkor teljesen kiszőkül és alig látszik de utána sötétebb lesz Mit tegyek ellene?
2014. jan. 29. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
kozmetikus, gyanta kb 3 hetente
2014. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass ránk kettőnkre, akik a szőkítőt javasoltuk! :-) Olcsó, fájdalommentes, hatásos, nem erősíti még jobban, sőt mellékhatásként max. elgyengül a szőr, de az nem probléma, ha nem hajról van szó. ;-)
2014. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Így van, a szőkítés a legjobb megoldás! Te magad is meg tudod csinálni, nem drága, nincs mellékhatása, nem pattog ki a bőröd, nem erősödik a szőr! Hallgass ránk, jót akarunk :)
2014. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
:D Alapítsunk klubot! :D
2014. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
benne vagyok :D:D
2014. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
53%

Kevés undorítóbb dolog van a bajusz szőkítésénél. Mint a kiscica, mikor tejet eszik és ott marad a bajszán.


Kozmetikus legyantázza 400 Ft-ért, és kitart egy hónapig, idővel pedig a gyantázástól egyre ritkább és gyengébb lesz a szőr.

Azt a pár másodpercig tartó szúnyógcsípést pedig nem nevezném fájdalomnak. Sokkal gyönyörűbb, ha nincs ott semmi, és puha.

2014. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
53%
Előző vagyok: arra pedig ne vegyél mérget, hogy a szőkítőnek nincs mellékhatása, és nem pattogsz ki. Mindenki másképp reagál a kémiai hatású vegyianyagokra. Gondolj bele mit kensz a szád fölé. A gyanta szebb, olcsó és tartósan puhává tesz, megerősödni abszolút nem fog, nekem szinte már alig jön elő, havi 1x gyantáztatom.
2014. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!