Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem gyorsabban a...

Hogyan növesszem gyorsabban a hajamat? Valami trükk?

Figyelt kérdés
A hajam kicsivel a vállam alattig ér, de nagyon szeretném, hgy megint hosszú legyen. Szőkére van befestve az egész, eredetileg sötétbarna (nem tudom, számít-e, hogy festve van-e vagy nem). Azt hallottam, hogy a haj havonta 1 centit nő, de kiszámoltam, és úgy kb 2 év, mire lenő a festett rész, plusz nagyon sokára fog csak megnőni. Valami házi praktika/trükk, hogy gyorsabban nőjön?

2014. jan. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Hát én a Bánfi sampont+hajszeszt használom, azóta kevésbé törik és picivel gyorsabban nő, viszont ha ezt használod, valami balzsamot is használj, mert nagyon kiszárítja a hajat. Még a ricinus olajat tudom ajánlani, azt mondják jó, de nekem nincs türelmem várni 3-4 órát úgy, hogy a fejemen van egy törölköző :D
2014. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én amikor szőkítettem, durva volt, tört és lassabban is nőtt.

Most is festve van, de barnára, így nem kell leszívni, azóta sokkal selymesebb, fényesebb, egészségesebb, így gyorsabban is nő. Illetve lehet, hogy nem nő gyorsabban, csak hosszabbnak tűnik, mivel nem kell annyit vágatni a végét, mert nem törik.

Sok balzsamot használok, és minden hajszárítás előtt kenek rá hajvégápoló olajat is.

2014. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Patricii válasza:
Nem mindenki egyforma, de en nem ajanlom, hogy hasznald a ricinus olajat, mert nem eri meg, hogy annyit hagyjad a hajadon. Nagyon piszkos munka es nekem nagyon elkezdett tole hullni, es amikor abbahagytam a heti egszeri alkalmazasat hirtelen megallt a hajhullas... :-) bocs a helyesirasi hibakert, de nem laptoprol vagyok :-D
2014. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha befested a hajad az természetesen számít, mivel a haj a festéket próbálja elfogadni/ eltüntetni és nem igazán foglalkozik azzal,hogy megnőjön. Így kicsit idiótán hangzik, de nekem is be volt festve és szinezve is és nagyon nem nott. :// Ricinust én is ajánlom, de csak akkor ér, ha rendesen használod:) És ha 2havonta vágsz belőle egy picit, az kicsit segít
2014. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!