Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a szőrös kezemmel?...

Mit kezdjek a szőrös kezemmel? Bőv. Lenn

Figyelt kérdés
Zavart hogy szőrös a kezem, pedig annyira nem feltűnő. Nem kifejezetten sötét, viszont nagyon hosszú szálú. Gondoltam, mi lenne ha borotvával egy kicsit átmennék rajta, de nem úgy hogy az egészet leszedjem csak ritkuljon kicsit... Tudom hogy hülyeség a borotva, de nem jutott hirtelen más az eszembe. Most viszont foltokban kezd újranőni a szőr és ez az állapot is eléggé furán néz ki... Esetleg szőrtelenítő krémmel szedjem le az egészet aztán hagyjam visszanőni vagy mi legyen?

2014. jan. 31. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
megpróbűlhatod krémmel de attól uyganolyan lesz mitnha borotváltad volna. inkább gyantáztasd le.
2014. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A borotvától nem fog ritkulni, sőt...

A gyanta a legjobb, és a legegyszerűbb is. Pár csík, és kész.

2014. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanta.
2014. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A borotva és a krém se jó..én epilálni szoktam, ettől lassan nő és ritkul is. De a gyanta is jó.
2014. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!