Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a bőrömmel?

Mit kezdjek a bőrömmel?

Figyelt kérdés
Zsíros is meg pattanásos és már elegem van belőle.

2014. jan. 11. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ne zabálj cukrot és zsírt, és igyál több liter tiszta vizet minden nap.

és egyél nyers répát, szebb lesz tőle a bőr:)

2014. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tini tonik,étkezz egészségesebben,bőrradír.
2014. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is problémás bőröm van, így tapasztalatból tudom, hogy az egészséges étrend valóban sokat javít a helyzeten. A fehér lisztet, cukrot, tejtermékeket, nagyon fűszeres/zsíros ételeket érdemes elkerülni vagy teljesen kiiktatni az étrendből. Igyál sok vizet, és kerüld a cukros üdítőket és az alkoholt.


Külsőleg is fontos ápolni, a megfelelő termékekkel. Pl. a szalicilsav, teafaolaj, és niacinamide tartalmú készítmények hatásosak a pattanásos bőrre, viszont az alkohol tartalmú tonikokat kerüld! Érdemes heti kétszer bőrt radírozni. Pluszba még arcpakolásokat is használhatsz manapság már nagyon sok jó van, illetve az arcgőzölés is jót tud tenni.


Fontos még, hogy az arcod megtörlésére mindig külön törölközőt használj, illetve a párnahuzatodat is érdemes hetente kimosni.

2014. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pattanásos voltam, 1 hónapja kb, leálltam a cukros italokkal, csak azokkal, csak vizet iszok, hetente 2x szolizok 8 vagy 12 percet, 2-3 hét alatt a pattanásaim eltűntek és a bőröm szép sima lett. Neked is segítene, sok sikert :)
2014. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!