Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! Ti mit szólnátok ha a...

FIÚK! Ti mit szólnátok ha a csajotok egyikk napról a másikra megjelenne tüsi hajjal?

Figyelt kérdés
most középhosszú a hajam és soha nem volt még rövid, de most nagyon szeretném levágatni géppel, nagyon rövidre de azért nem teljesen kopaszra természetesen . a barátomnak még nem mondtam mert biztosan lebeszélne róla. ti mit szólnátok ha a barátnőtök meglepne egy ilyen változással ?

2014. febr. 1. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Bizony, akkor is ha jól állna.

Egy normális párkapcsolat NEM így működik, hogy sokkolod a pasidat/csajodat, hanem előre megbeszéled vele. Persze a fejeddel, hajaddal nem ő rendelkezik, a végső döntés a tiéd, de így tisztességes.


Fordítsuk meg a példát!

Tegyük fel, hogy a hideg kiráz téged a tetoválásoktól vagy a fültágítóktól és a pasid se szó, se beszéd, egyik nap kivarrt karral, kilyuggatott füllel állítana haza. Hogy reagálnál? Megsimogatnád a kobakját, hogy "de ügyes vagy, szívem"?

2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
na most asszem meggyőztél :))
2014. febr. 1. 22:17
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Én majdnem így voltam ahogy leírtad. :)

Középhosszú hajam volt és még eddig soha nem volt rövid. Mondtam a barátomnak, hogy valószínű, hogy le fogom vágatni rövidre. Ő elég hevesen tiltakozott ellene, mert szerinte biztos nem fog jól állni a rövid és hogy ne csináljam. Én viszont mindenképp változtatni akartam, úgyhogy kiegyeztünk abban, hogy levágatom vállig érőre. Elmentem a fodrászomhoz, és mondtam, hogy kb. milyenre szeretném. Meséltem Neki, hogy elvileg rövid haj volt a terv de a párom lebeszélt róla. Erre mondta Ő, hogy az valóban sokkal jobban állna mint a vállig érő és végül rábeszélt egy jó rövid frizurára.

Akkor mondtam Neki, hogy ma már vágatom, akkor vágjuk belőle jó sokat. Így hát maradtam az eredeti elképzelésnél és a hosszúból egyből nagyon rövid hajú lettem. :) A fodrászom mondta, hogy ha már nagyon rövidre akarom akkor érdemes jól felnyírni, mert úgy jobban néz ki.

A párom elsőre nagyon rám csodálkozott, de most viszont már annyira tetszik Neki, hogy azt mondta, hogy többet ne növesszem vissza.

2014. febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Azé egy hajvágást nem tehetünk egyenlővé egy tetkóval például. Én személy szerint meglepődnék.. :D A kapcsolatok teli vannak kihívásokkal, új élményekkel és tapasztalatokkal. :D Persze mindenképp kérdezd meg a barátod, jussatok kompromisszumra és Hajrá! :D
2014. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
engem miért kellett lepontozni?
2014. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem bejönne, sőt még a kopasz is tetszene szerintem tök szexi tud lenni
2014. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy álmom válna valóra kb. Én imádom a rövid hajú lányokat, és kifejezetten szexinek tartom a gépel nyírt női hajat. Én inkább azért haragudnék meg, hogy nem engem kért meg, hogy nyírjam meg :) Meg lehet tudni mi lett végül?
2014. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem lett belőle semmi :) de köszi a komikat :)
2014. jún. 15. 17:38
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem a párom nyír, sőt az ő ötlete volt, hogy nyírjuk le. Mondjuk előtte is rövid hajú lány voltam, de nem ennyire rövid. Nyárra szoktam bevállalni, mert adja magát a meleg miatt. Klassz lenne befestetni valami jó színre, de iszonyat gyorsan lenőne, így ezt a macerát már nem vállalom.
2014. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!