Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után 5 évig nem látogatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 5 évig nem látogatta a lányait, ti mit szólnátok, ha hirtelen megjelenne?

Figyelt kérdés
Így jártunk,3 és 5 évesek voltak a csajszik,mikor lelépett a barátnőmmel..Se híre,se hamva 5 évig,nagyon nehéz időszak volt.Most meg mintha mi sem történt volna,megjelent és csodálkozik,h a lányok nem ismerik meg,nem akarják apának szólítani,vele sem akarnak menni.Elkezdődött a huza-vona,gyámügy stb..feljelentett,h ellene neveltem őket.Mit tegyek?
2012. okt. 18. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy elzavarnám. Utolsó erőmmel is bebizonyítanám, hogy milyen ember is valójában. Met az egy dolog, hogy eltűnik X évre, majd felbukkan és szeretne kapcsolatot teremteni. Fűre fára esküszik, hogy eztán majd többet látogatja, hát adok neki esélyt. De, hogy gyámügyhöz szalad, az mindenen túlmegy.
2012. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Ilyenkor tényleg bebizonyosodik számomra, hogy a hülyeségnek nincsen határa... én a helyedben úgy elküldeném a pi..ba,ahogy illik.
2012. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mar, ilyen nincs, hogy feljelentek valakit, hogy ellene neveltek a gyerekeket. Egyebkent ha lenne is, rogton kiderulne, hogy 5 evig nem latogatta a lanyait, hanem egyszeruen eltunt.

Fizetett o gyerektartast eddig? A gyerekeket magahoz akarja venni? (ha a birosagon kiderul, hogy 5 evre eltunt, nem lesz egy jo pont neki, es o volt a hazassagtoro) Csak rad akar ijeszteni, nevess a kepebe.

Nem csodalom, hogy a gyerekek nem szeretik, teljesen normalis. Ha ezek utan latogatni szeretne lanyait, engedd meg neki, de eloszor csak orakra kellene. Mondjuk tudom, hogy ezt a birosag donti el, de anyamek se ugy csinaltak, ahogy papiron le van fektetve. (szuleim elvaltak, mikor 3 eves voltam) Mivel a gyerekek nem ismerik az apjukat, kegyetlenseg lenne rogton egy hetvegere ottmaradniuk nala, azert mondom, hogy eloszor csak par orara kellene egyutt lenniuk. De mond meg neki, hogy ha 5 evente beugrik a lanyokhoz, ne varjon el toluk semmit. Es akkor inkabb ne is menjen oda hozzatok.

2012. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már most szombaton azt is mondta,h az én dolgom a lányokat jobb belátásra bírni,mert ha nem változnak,elveteti őket!!!
2012. okt. 18. 13:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem normális még, hogy elveteti õket.

Hát a barátnõje nem szült neki?

2012. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fogják elvenni a gyerekeket tőled, főleg úgy, hogy ő 5 évig feléjük se nézett... szerintem elmebeteg az exed.
2012. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 3-as! Sajnos vannak ilyen emberek.

Tényleg be mehet a gyámügyre, és a gyámügyesek mindig azt mondják, hogy a gyermekét nevelő szülőnek a kötelessége a gyermeket a láthatásra felkészíteni.

Arra azért kiváncsi lennék, hogy a gyámügyesnek elmondta-e, hogy évek óta nem látógatta a gyermekeket.

Kérdező: te is menjél be a gyámügyre, és mondd el a te álláspontodat, kérjél tőlük tanácsot.

A fenyegetőzéssel pedig ne foglalkozzál! Ha a gyermekek körüli jogi dolgok még nem lettek letisztázva, akkor pedig mielőbb indítsad el - gyerekelhelyezés, gyerektartás letíltás stb

2012. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs róla végzés kérjél a bíróságon teljes felügyeleti jogot. Majd pszichológus megvizsgálja a gyerekeket és megállapítja hogy mi a helyzet, valószínűleg egy gyereknek sem tesz jót, hogy az egyik percben kell a másikban meg nem. Ha pedig gyerektartást sem fizetett akkor nyert ügyed van. Ha a láthatási időn kivül nem hagy békén, jelentsd fel zaklatásért.
2012. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz vele, elég unintelligens hozzáállásra vall, hogy téged von felelősségre a saját hibájáért. Mintha ő semmiről sem tehetne, csak ártatlan áldozat lenne.

A bíróság majd jót röhög rajta.

2012. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem egy megátalkodott, velejéig romlott ember az apuka, és valóban szeretné a gyermekeivel újra felvenni a kapcsolatot (akik most 8 és 10 évesek), én csak a saját jelenlétemben engedném. Mivel sokáig nem találkoztak, természetes a gyerekek részéről az elhidegülés. Azonban ha egyszer hibázott az apuka és most döbbent rá, mennyit veszített, a gyerekeknek is jó lehet, ha később tudnak mesélni apukájukról. De mégegyszer hangsúlyozom, csak ha NORMÁLIS ember az apuka... (sajnos a leírtakból nem ez derül ki, így csak nagyon korlátozottan biztosítanám a láthatást).
2012. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!