Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vízhiányos arcbőrre bevált...

Vízhiányos arcbőrre bevált krémek, illetve tippek?

Figyelt kérdés
Az ápolásával kapcsolatban. Akinek szintén ilyen a bőre, ill. nagyon vízhiányos mivel ápoljátok?

2014. febr. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Kozmetikus által adott Matis krém. Drogériás termékek közül eddig nem nagyon vált be hosszú távon semmi, bár nem is nagyon kísérleteztem. :)
2014. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gélkrémet használok és oxigénes maszkot a Lady Stellától.
2014. febr. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyi százforintos boltban találtam, de fantasztikusan jó. Pár hét múlva vissza is mentem, és vettem mégegyet tartalékba. :)

Rózsa van, kimondott vízhiányos börre való. Csak ajánlani tudom. Az ára meg hihetetlenül alacsony. Annyi semmire való arckrém után úgy volta, ennyiért megveszem, nagyon jó döntésnek bizonyult.

[link]

2014. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!