Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncok, vagy inkább repedések...

Ráncok, vagy inkább repedések vannak a belső combom egy részén. Mitől és miért? El lehet őket tüntetni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron július vége fele vettem észre. Ültem egy fotelben félig törökülésben, egyszer csak viszketett a bőröm azon a helyen, és láttam a repedéseket. Nem volt, és most sincs semmilyen színük, nem pirosak, sem pedig gyöngyházfényűek, tehát nem olyanok mint a striák (amikből egyébként van a combomon és a fenekemen is). Kicsit be vannak mélyedve.

Valakinek van hasonló? Mi ez?



2014. febr. 2. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy hónapja használok testápolót, a repedések melletti striák már fehérek. Néha használok bőrradírt is. A repedések nem változtak. 16/L
2014. febr. 2. 17:23
 2/2 anonim válasza:
ugyanez a problémám!!!!segített valaki?vagy neked hogy tűntek el?nekem a térdemet műtötték akkor fogyott le a combom és ekkor jelentek meg ezek az izék azóta edzek és ilyen kollagén kapszulát is szedek de nem használ semmi :/
2014. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!