Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet, hogy a drogériák...

Hogy lehet, hogy a drogériák saját márkás termékei olyan nagyon olcsóak? Minőségre milyenek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz konkrétan?

Mert amire én, az egyáltalán nem olcsóbb. Pl.: alterra/alverde samponok jóval drágábbak, mint a többi drogériás.

2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem pont a natúr termékekre gondoltam, hanem a többi saját márkásra úgy általában. Hogy lehet az, hogy egy hatalmas flakon tusfürdő, szappan, testápoló vagy mindegy hogy mi olyan olcsó?
2014. febr. 2. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok márkás terméknél a márka nevét fizeted meg, nem a minőséget. Mivel saját márkás termék esetén nem kell megfizetni a reklám költségét, így olcsóbb a termék.
2014. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tusfürdő esetében inkább azon kéne elgondolkodni hogy a márkás miért olyan drága... mert hogy biztos nem jobb, az tuti.
2014. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pl. a baleákat nagyon szeretem. Szerintem minőségre jobb is sok másiknál. Attól olyan olcsó, hogy pl. abszolút nem reklámoznak.
2014. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Változó. Van, amelyik borzasztóan híg vagy büdös, de van olyan is, ami minden tekintetben megfelel az elvárásoknak. A samponokat mondjuk semmiképp nem ajánlom, többnyire összeragad, kifakul tőlük az ember haja.
2014. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki kell őket próbálni. A DM babasamponját, fürdetőjét én is használom, szeretem őket. Nincsenek agyonreklámozva sztárokkal, biztos azért olcsóbbak :) Van, ami alsókategóriás, de a legtöbb jó.
2014. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Michifer válasza:
A DM és Rossmann termékei elég jók és a sokszorosába kerülő márkás semmivel sem jobb. Pl. szőlőzsírból, krémekből, testápolóból érdemes saját márkásakat venni. A Rossmann-nak van egy isteni nyak/dekoltázskrémje is.
2014. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó pár évig raktárban dolgoztam.

Kapcsolatcn voltam beszállítókkal, gyártókkal s ők mödták a következőket:

"ha egy gyártó cég gyárt márkás terméket is és gyárt nem márkásat is, abban csak egy különbség van- a neve. Úgyanaz a töltelék megy bele csak a cimke más rajta. A vevő jórészt a reklámokat fizeti. . . "

Tehát ne aggódj a DM vagy a Rossman cuccainál.

A 100.-forintos boltos cuccmányok viszont tényleg gagyik, mert azoknak nem gyártanak mellette neves termékeket.

2014. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát nem tudom... én nem vagyok mindig maradéktalanul elégedett a saját márkás termékekkel. Valamikor valóban silány minőségűek. Legutóbb pl. szőlőzsírt vettem a Rossmannban, gondoltam kipróbálok valami olcsóbbat is, és egyáltalán nem jött be. DM-ben viszont egy időben rendszeresen vásároltam saját márkás balzsamot, az tényleg jó volt. Szerintem lutri, ugyanúgy ahogy a drágábbak, mert a márkásabb cuccok között is vannak borzasztóak.
2014. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!