Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a testápolós rituálétok?...

Mi a testápolós rituálétok? Minden nap használjátok? Az egész testet bekenitek, vagy csak egy részét? (Pl. én lábat gyakrabban kenem, mint a többi testrészt. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Átlagosan hetente 1x leradírozom az egész testem, majd zuhanyzás/fürdés után megtörölközöm, és az egész testemet (nyak, kar, dekoltázs, has, comb, lábszár, néha megkérem anyumat, hogy kenje be a hátam is) bekenem testápolóval.

Ezenkívül hétközbe a nyakamat és a könyökömet szoktam inkább bekenni 1-2x, mert az szárazabb.

2014. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden fürdés után, mert sajnos nagyon száraz a bőröm. A karom, és a lábam kenem.
2014. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden nap, közvetlen fürdés után.
2014. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy eszembe jut. Nyáron szinte egyáltalán nem használok testápolót, mert csak jobban izzadok tőle, max a lábszáram kenem be borotválás után. Ilyenkor télen van, hogy egy hétig nem használom, van, hogy minden nap. A karom és a lábam szoktam bekenni, máshol csak ritkán.
2014. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mától nem kenem inkább semmivel. Utánanéztem a hátoldalán az összetevőknek, hogy mégis mit kenek fel és elborzadtam, hogy mind csupa MÉREG! Rákkeltő, idegrendszer károsító, májkarosító, ekcémákat meg mittudomén miket okoz az a sok mű cucc ami benne van a krémekben, jah meg függőséget okoz, hogy ha nem kened magad akkor száraz a bőröd, hogy vegyél még a termékből... Fujj.
2014. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én fürdés után szoktam az arcomat a fülemet és a fezemet de ha valamim nagyon száraz akkoroda is kenek egy kicsit amúgy én ha az egész testemet bekenem akkor olyan érzésem van mintha nem is fürödtem volna...
2014. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!