Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a vörös hajamat befestem...

Ha a vörös hajamat befestem szőke hajfestékkel világosít rajta picit?

Figyelt kérdés
Vesz el kicsit az élénkségéből, több festés után lehet belőle sárgás vörös?

2014. febr. 6. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, hogy szerintem magadnak ne festegesd a hajad! Én nagyon sokszor ráfáztam nagyon csúnyán.. szerintem menj inkább fodrászhoz és csináltasd amilyenre szeretnéd.. amúgy festett vagy erdetileg vörös a hajad?
2014. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak leszívatni tudod a vöröset, de az annyira megviseli a hajat, hogy nem ajánlom.
2014. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok ja és én egyszer a szőkés barna hajamat csoki barnává akartam varázsolni és lett belőle világos nagyon csúnya vörös..szóval elég kiszámíthatatlan úgyhogy nagyon nem ajánlom hogy hozzá nyúlj!
2014. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem fog rajta világositani

(tapasztalat)

eredeti vörös a hajam azon sem világositott évekkel ezeleött,azota voltam festett vörös is az eredemény ugyan az volt.

2014. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze fodrásznál gondoltam, és nem szeretném leszívatni a színt, valami kis világosítást szeretnék rajta, nem teljesen narancssárgát, mivel leszívás és világos vörösre festés után teljesen répa lettem anno.
2014. febr. 6. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:

ilyenből [link]

ilyet szeretnék : [link]

Leszívás és hasonló áhított színre való festés után ilyen lett: [link]

2014. febr. 6. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha erre a sötétre szőkét festesz akkor az eredmény egy foltos világosabb vörös, de a vége szerintem sötét marad, a teteje lesz világos. Szóval simán ráfesteni nem szabad. Viszont én most c-vitaminporral szedtem le a vörös színt a hajamról sikeresen. Ez nem is ártott neki, és utána világos vörös lett, már csak át kellett festenem hogy teljesen egyszínű legyen mindenhol.

Mondjuk ha fodrászhoz mész hogy ezt a hajszínt akarod akkor le fogja szívatni, és befesteni utána. Az szerintem nem épp jó választás.

2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leszívatni,mert egyrészt nagyon roncsolja a hajam,másrészt nem szeretnék megint narancssárga fejjel hódítani. :)
2014. febr. 6. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy NEM! Hidd el, tapasztalat...nagyon szép sötétbarna hajam lett... :P
2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!