Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Micsoda velem a probléma?

Micsoda velem a probléma?

Figyelt kérdés
A suliban engem már 4 éve szekálnak mindenért ha jó cuccot hordok ha olyan hajam van amilyen csak nekem van az egész suliban.Most kivan melírozva és szőke.Sok barát ismerős azt mondja hogy jól áll de akik szekálnak azt mondják hogy gagyi.Múltkor Lacoste,Tommy Hilfiger cuccokba mentem nincsen senkinek ilyen és beszóltak.Szerintetek divat hogy festem a hajam?Szerittetek is béna a Lacoste meg a Tommy Hilfiger?Szerintetek is ezek miatt kerülnek a csajok mert csak barátként tekintenek rám de viszont szokták mondani hogy aranyos vagyok és helyes?Komoly válaszokat lécci!:)

2014. febr. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki a szavaidból, pasi vagy. Nem baj hogy jó cuccaid vannak, csak arcoskodni nem szabad vele. A hajfestést azért meggondolnám. Valami egyszínű, természetes belefér, de azért a melír.. vagy irigyek, hogy neked telik rá, vagy hominak gondolnak.
2014. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
oh jajj én azt hittem egészen az irományod végéig hogy lány vagy...hááát igy nem csoda, hogy szekálnak...kis b.z.nak tartanak, ennyi.
2014. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a cuccokkal tényleg nem kéne felvágni..legalábbis, ha magamból indulok ki, akkor a drága ruhákkal való menőzés nem vonzó számomra, hanem visszataszító. Igaz ez a szőke melírra is, férfiaknál..gondolom gáznak tartják.


24L

2014. febr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy menőzni jársz suliba. Ne csodálkozz, hogy szekálnak. Szerintem visszataszító, hogyha valaki menőzik és felvág a cuccaival. Egyébként is, mire vered magad? Te kerested meg a pénzt a márkás ruháidra?

A szőkítésről meg inkább nem mondok semmit, mert arról már végképp nem szalonképes a véleményem.

2014. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!