Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az önbarnítót?

Figyelt kérdés
elég fehér vagyok..szoliba nem szeretnék járni..így arra jutottam hogy kipróbálom az önbarnítót de sajnos semmit sem tudok róla hogy hogyan kell használni,mennyit szabad magamra kenni,mennyit vigyek fel és mivel, és hogy milyet vegyek ami nem olyan drága, és hogy ez mennyi idő után jön le? Valamint hol lehet kapni...szóval minden ilyesmivel kapcsolatos válasz jöhet előre is köszönöm..:)
2014. febr. 8. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A Dove-nak a világosabb árnyalatát használtam. Jó, ha előtte leradírozod a bőröd, lezuhanyzol és jóóó alaposan bedörzsölöd a bőrödbe, hogy mindenhová egyformán jusson és ne legyél foltos. Inkább kevesebbet használj, mint többet, majd másnap újra kened. Az olyan helyeken, mint a térd, könyök, ujjak jól dörzsöld be, én az ujjaimat mindig megmosom utána, mert láttam már nem egyszer, hogy tud kinézni...
2014. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és egy fürdés után le is jön? És pl ha fehér pólót veszek fel nem fogja meg? Kb milyen árban vannak? ...
2014. febr. 9. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jön le azonnal, egy pár napig megmarad a színe, majd meglátod, hogy milyen gyakram kell újra kenned, milyen színt szeretnél. Az árára már nem emlkszem, drogériákban lehet kapni, de így télen sokszor nincs nekik.

Nekem nem fogta be a ruhám, de mindig este kentem, lefekvés előtt.

2014. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!