Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 év gyantázás után mennyire...

3 év gyantázás után mennyire fájna az epilálás?

Figyelt kérdés

A gyantával egészen megbarátkoztam. Ha kozmetikus csinálja, akkor nagyon jól tűröm. Ha magamnak csinálom, akkor sem fáj különösebben, de mindig nagyon nehezen veszem rá magam, hogy lehúzzam a felrakott csíkot, így ezzel elmegy egy csomó idő.

Mióta gyantázok/gyantáztatok maximum 3x borotváltam a lábam (előtte is csak 1 évig műveltem kb, mivel 17 éves vagyok), tehát egész jól hozzá vagyok szokva. Viszont nem szeretek mindig kozmetikushoz rohangálni, itthonra meg úgy gondolom logikusabb és kényelmesebb döntés lenne az epilálás.

Szóval nagyon szokatlan lenne és nagyon fájna? Vagy mivel előtte gyantáztattam, ezért nem lenne olyan szörnyű?

Nem tudom miért, de félek tőle :)



2014. febr. 9. 16:18
 1/3 tubifex ***** válasza:
nem fájna nagyon. sőt ha elég kicsi a szőr amit epillálsz,akkor egyátalán nem
2014. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,az epilálás sem fájdalmasabb,mint a gyanta inkább hosszabb ideig tart.
2014. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem fájt. Korábban én is gyantáztattam - borotválkoztam. Ugyanabból az okból mint te.


Végül áttértem az epilálásra. Potyogtak a könnyeim az első pár alkalommal. Majd megszoktam és már semmi fájdalommal nem jár. Szerintem, hogy kinek fáj és kinek nem, az a szőr erősségétől is függhet. Az epilálástól gyengül is a szőr.


Valóban egy kicsit időigényesebb, mint a kozmetikus gyantázása, de megéri szerintem.

2014. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!