Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilálás vagy a gyantázás...

Az epilálás vagy a gyantázás jobb?

Figyelt kérdés
Persze mindkettõnek meg van az elõnye és a hátránya, de az epilástól valóban több szõrbenövés keletkezik?
2013. dec. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyantázás jobb, az epilálástól én kipattogok.
2013. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én régen epiláltam 5 éven át, baromi sok szörtöszőgyulladásom volt.. 2 éve váltottam gyantára, most is van, de már jóval kevesebb.
2013. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én epilálok, én utálom a gyantázásnál, hogy utána alig tudom levakarni magamról a ragacsot. 15/L
2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázás egyértelműen. :) Az epilálás hosszabb, kellemetlenebb és nekem rövidebb ideig tart a hatása, mint a gyantánál. Nem is ragad, csak megfelelő technika kell hozzá és ügyes kéz. 19L
2013. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebben én is gyantáztam, de átváltottam az epilálásra, számomra kényelmesebb és valóban több szőrbenövésem van de azt hittem csak azért mert a hideg miatt szinte mindig nadrágba járok
2013. dec. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!