Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúként lehet egyenes...

Göndör hajúként lehet egyenes frufrum, vagy képtelenség megcsinálni rendesen?

Figyelt kérdés

Próbáltam fel viccből parókát, és nagyon jól állna a frufru, unom már a jelenlegi frizurámat. Van itt olyan, aki göndörhajúként egyenesen hordja a frufruját? Hogy csinálja?!

Nézegettem Nicole Kidman képeit, és hihetetlen, hogy abból a göndörségből mégis normális frizurákat tud csinálni - vagy úgy csak egy fodrász tudja?

[link]


Én valami kis egyszerű frizkót szeretnék, de el nem tudom képzelni, hogy tudnék szép fényes, ápolthatású frufrut összehozni minden nap... Tanácsok?


Nekem ilyenem van:

[link]

Frissen mosva szép, de meglengeti a szél, és máris egy seprű.


2014. febr. 9. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik hajegyenesítő szer és hajvasaló.
2014. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kidmannek valóban viszonylag göndör a haja, de azon a képen szerintem dauer van benne. És egy profi fodrászgárda azért mégis többet tud elérni, mint te magad otthon.

Göndör hajhoz nem ajánlom a frufrut. Minden nap be kéne szárítani, vasalni, hogy kinézzen valahogy. Ha eleve olyan a hajad, ami nem marad úgy, ez fokozottan igaz lesz a frufrudra is, ott még súlya sincs, hogy lehúzza picit.

Arról nem beszélve, hogy mi van, ha esik az eső, párás a levegő és beugrik? Iszonyat hülyén fog kinézni. Az izzadtságtól szintén összeugrik, ami eléggé nem mindegy, ha sportolsz, netán még suliba jársz és van tesiórád. De emiatt az egész nyári is bukta. Strandon sem biztos hogy előny.

Persze egyszer élünk, tehát ki lehet próbálni, csak számolj azzal is, hogy egy göndör hajnál nem lehet olyan gyorsan lenöveszteni sem, ha meggondoltad magad.

2014. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most én is pont ezen gondolkodom, nekem azért nagyjából egyenes, csak nagyobb hullámok vannak benne

szárításkor egyenesre száríthatod, reggel egyszer átmehetsz rajta hajvasalóval

2014. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második, igen, ezek nekem is mind eszembe jutottak, csak reménykedtem benne, hogy valaki tudja a szép frufru titkát. Most eltántorítottál, de igen, igazad van sajnos... Akkor hát marad egy szimpla színcsere.
2014. febr. 10. 14:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik, ,,nagyjából egyenes" hajjal szerintem bevállalható a frufru, bár így kép nélkül nem tudom, az milyen pontosan, de hajrá, kell a változás. :)
2014. febr. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!