Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok ez ellen tenni valamit? 18L

Tudok ez ellen tenni valamit? 18L

Figyelt kérdés
Vékonyszálú és gyorsan zsírosodó hajam van, amit két naponta mosok. Amikor tiszta mégis olyan, mintha száraz lenne, fénytelen, olyan mint a szalma, semmi súlya. Valakinek bevált ez ellen valami?

2014. febr. 11. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát azzal semmi jót nem teszel hogy ilyen gyakran mosol hajat, inkább használj szárazsampont, azzal még egy plusz napig kibirod, és utána talán tovább bírja a hajad és még egy plusz nap lehet :D
2014. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és ne fésüld ezerrel
2014. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha sűrűn mosod, még gyakrabban fog zsírosodni. Én testápolót szoktam kenni a hajamra (tudom, hülyén hangzik) de csak a hajszálakra, a fejbőrre nem, és fél óra múlva hajat mosok. Ettől kicsit hidratáltabb, selymesebb lesz, nem száll annyira.
2014. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy szoktam, hogy első nap kiengedem, második nap pedig összefogom. De már második nap nem igazán tiszta, főleg mivel amikor edzek mindig megizzadok. Ha nem mosom meg, rosszul érzem magam.
2014. febr. 11. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi hajam van, én háromnaponta mosok hajat, és kell, nagyon kell rá a hidratáló pakolás, ami nekem ilyen: [link] és ezt használva áll valahogy, de ha nem használom, vagy nem hagyom rajta vagy egy órát, akkor olyan, mint a seprű. És még valami: Ha száll a hajad, akkor meg kell nézni, hogy nem-e attól van, hogy gumiágyas a hajkeféd (gumiból állnak ki a tüskék). Ha igen, le kell cserélni. Lehetőleg lekerekített végű, természetes anyagból készült hajkefét, fésűt kell használni. Jót tesz az is, ha a hajadra mikroszálas törülközőt használsz, és hajmosás után csak óvatosan, a kezeddel bogozod ki, nem fésülöd, nem ráncigálod. Így a haj felülete nem "borzolódik".
2014. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint olyan kefét, aminek a tüskéi vannak lekerekítve. :D
2014. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!