Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vilagositsam ki a hajam...

Hogy vilagositsam ki a hajam itthon?

Figyelt kérdés
Nos feketere volt festve a hajam 3-4 hónapja de nagyon gyorsan nől le szerencsére.Az eredeti hajszínem világosbarna ami már nagy rétegekben eléggé látszik,olyan mintha mellirozva lett volna a hajam feketével.Visszaszeretném kapni a világosbarna hajszínem,mivel a fekete már eléggé kikopott nem teljesen full feketéből akarok világos hajat. Hányas oxi kell? És hogy kezdjek neki?Lehet,hogy az egyik fodrásznak tnuló csaj(végzős)ráér de nem biztos.Arra gondoltam,hogy kis tincsekben akarom csinálni,elöször is,hogy hogy birja a hajam meg,hogy reagál rá és ha minden rendben akkor folytatnám tovább kis tincsekben..
2014. febr. 15. 09:41
 1/6 anonim válasza:
Nekem az segít mindig, ha megunom a festett hajszínem, hogy összekeverem 2 citrom levét( ha nincs otthon citromod, megteszi a citromlé is) 1 dl vízzel. És hajmosásnál mindig először úgy kezdj neki, hogy ezt a kotyvalékot ráteszed pár percre a hajadra(fejbőrödet ne nagyon érje, mert nagyon tud csípni), utána alaposan leöblíted, és megmosod. Kb. 4-5 alkalom hajmosás után már le is fog jönni a festék( a citrom lemarja, vagy mi) Nekem ezt a módszert a fodrászom ajánlotta, nekem bevált:) sok sikert!
2014. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
előző vagyok, és úú, bocsi, nem 1 dl vízzel kell keverni a citromlevet, hanem egy literrel!! Bocsi:D
2014. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajfestéket c-vitaminos samponnal nagyjából ki lehet szedni, nézz utána.
2014. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ès mennyire használt? mindennap mosom a hajam,minden hajmosasnal lehet hasznalni?
2014. febr. 16. 10:24
 5/6 anonim válasza:
Mármint a citromos vizet? Háát, inkább két-három naponta.:) És használni fog.:) Nekem hajmosás után teljesen le is jött a fekete festék a szőke hajamról.:)
2014. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudnál képet mutatni? vizes hajon.is látszodott a 'változás'? vagy csak akkor mikor megszáritottad a hajad?
2014. febr. 18. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!