Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti mivel ápoljátok a...

Csajok ti mivel ápoljátok a hajatokat? L/20

Figyelt kérdés
Én az avonos hajvégápolót meg dove hajpakolást szoktam használni hajmosás után, ha vasalom a hajam akkor hővédő sprayt is fújok rá. Ez már igy sok?

2014. febr. 15. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj!!!
2014. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Én Gliss Kur sampont, balzsamot és heti 1x hajpakolást használok, ugyanabból a termékcsaládból (az a 19 összetevős akármi). Hajvasalás előtt még a spray részét is fújom a hajamra, de hővédőt nem használok, mert sokfélét kipróbáltam, egyik se használt sokat. Hajvégápolóból pedig Oriflame-eset használok.
2014. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Nivea Color Protect sampont és balzsamot, valamint hajvégápolót festett hajra, az ő márkájára nem emlékszem de valami jó cucc, nem volt olcsó :D

Hővédőt én is sokszor használok, valamint ha az ápolásnak számít akkor levegőn szárad meg, csak akkor hajszárítózom, ha muszáj.

2014. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Schauma Silvert használok, mert szőkítve van a hajam és ha nem ezt hasnzálom, akkor sárga. Emellett Kallos Latte pakolást balzsamként, és Gliss Kur hajvégápolót.
2014. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bánfi sampon, Nivea szőke hajra való balzsama, Gliss kur fújós hajbalzsam, a hajvégekre DM- es hajvégápoló olaj. (2* akkora, mint az Avonos, de kb. egy árban van és szerintem sokkal jobb.
2014. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
joico balzsam ( rengeteget kipróbáltam már, igaz hogy drágább de ez tényleg beválik és elég kb. fél évig derékig érő hajon) gliss kur hajvégápolót, néha, kb 2 hetente egyszer, a félüléshez pedig pantene aqua light spray(a balzsamot és a kifésülő sprayt is már másodszorra vettem :)
2014. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Syoss volume sampon, kallos pakolás, hajmosás előtt ricinusolaj /tövekre/, dabur coconut enriched hajolaj az egész hajra. Nagy esemény előtt egy nagyonkicsi szilikonos hajvégápoló. Sosem használok hőt, fésülni ritkán és óvatosan szoktam.
2014. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!