Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezett a hajam, de...

Nagyon töredezett a hajam, de nem csak a vége-. - mit csináljak vele, vagy hogy vágassam le hogy ne legyen sokkal rövidebb?

Figyelt kérdés
Mert nemsokára fotózás és utálom a rövid hajat.. és nem is áll jól....de viszont nagyon szálkás..

2014. febr. 15. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon tudsz mit kezdeni a töredezett hajjal, csak annyit, hogy levágod.:/

Én is azt csináltam, hogy levágattam a töredezett hajamat utána keratinos kezelést csináltattam. Azóta nem szálkás és nem is töredezett a hajam,most szép fényes (ami előtte nem volt a sok szárítás, festés meg miegymás miatt..)

Bármennyire is utálod a rövid hajat (én is gyűlölöm),sajnos muszáj levágatni a csúnya részeket ha hosszútávon szép, egészséges hajat szeretnél, hidd el megnő az:)

2014. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és 19/l
2014. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olívaolajos pakolás. Én hajmosás előtt szoktam a hajhosszra kenni olívaolajat, amit előtte picit megmelegítettem (langyos), utána zuhanysapkát vagy egy zacskót húzok a fejemre, felveszek egy sapkát, és rajta 1-2 órát (mikor mennyi időm időm van). Aztán kimosom, és teszek rá balzsamot is, végül almaecetes vízzel öblítem. Így szebb hajam, és kevésbé töredezik. Persze csodát ez sem művel, de talán javíthat egy picit a hajadon, :) viszont az egyetlen megoldás, ami megoldja teljesen ezt a problémát, az a vágatás. Nem tudom mennyire töredezett, szerintem vágass egy kicsit a végéből. :)
2014. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emmalisz válasza:
100%
pici tincseket csavard meg az ujjaid körül hogy úgy jól belegyenek csavarodva (de ne menjen át csigásba) és amik kiállnak töredezett részek azokat vágd le egy JÓ minőségű ollóval
2014. febr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami már megtört azon nem segit semmi a töredezett részeket le kell vágni,gondolom inkább a felsö réteg töredezett,ha igen akkor kicsit menedékesen hogy ne kelljen rövidre vágasd,és utána használj hajápolokat és ne nagyn vasald ,csavard meg ilyesmik.
2014. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!