Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúhajú lányok, mit csinált...

Hosszúhajú lányok, mit csináltok a hajatokkal, hogyan hordjátok?

Figyelt kérdés

60 centis hajam van és nem nagyon tudok vele mit csinálni. Anyum szoktam megkérni hogy fonja be, amikor meg nincs befonva, vagy kiengedem vagy felcsurizom. Göndöríteni szoktam néha, alapból egyenes a hajam. A fejem tetejére szoktam néha "búbot" tupírozni de ennyi. Nemigazán tudok vele mit kezdeni. Tudnátok tippet, ötletet adni? (Nincs frufrum)


Esetleg képeket linkelni?


22/L


2009. dec. 9. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nekem csak a vállamig ér most, mert levágattam a hátközépig érő hajamat. rühelltem, és most még akarok belőle vágatni, szal most összefogva hordom, hogy ne lógjon a nyakamba... ritkitani is kéne. :( úgy utálom :( XD
2009. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vmi egyszerű konty: alul összefogod a hajadat összecsavarod, h ne lógjanak ki kusza szálak, és föltekered körbe(ha az összefogást gumival csináltad, akkor a gumi köré:) Hullámcsatokkal rögzíted. Szerintem tök jó, és a konty is divat most.


fölkötöd (nem a fejed búbjára, de ne is lentre:) ha lógnak ki a fejed körül hajszálak lezselézed v csatozod. a copfból kiválasztasz egy tincsecskét, amit a gumi köré tekersz. (simán v a tincs lehet fonva is) a copf alatt kis csattal rögzíted. Az tök jó még, ha a copfot jól megtupírozod, és az egész olyan bozontos hatást ér el.

[link]

itt mondjuk csattal van, de szerintem a hajjal körbetekerős jobb megoldás:)


balerina konty: becopfozod a hajad, de a végeit nem húzod ki a gumiból, hanem körbecsavarod.

[link]


hosszú hajnál szerintem az is szép, ha két kis laza copfba van kötve alulra.


válaszd el a hajad középen, de inkább kicsit oldalt..és a peremén parasztfonással fonj. Aztán simán kösd fel.

[link]


ezt meg mind variálhatod azzal, hogy középen választod el v. oldalt, esetleg el sem választod, csak hátrafésülöd.:)

Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem hátközépig érő hajam van már majdnem derékig ér.

Én szinte mindig kibontva hordom mert nekem úgy előnyösebb(füleim egy cöppet elállnak nem vészes de engem zavar)

Esetleg megtépethetnéd( akkor megmaradna a hosszú jellege csak egy kicsit vagányabb már ha unod a mostanit)

Vagy vágathatnál féloldalas frufrut az szinte mindenkinek jól áll.

2009. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez a balerinakonty nagyon tetszik csak nem tudom megcsinálni! :D görcsöt kötöttem a hajamra de az nem olyan mint a képen! Hogy csináljam meg?


Ezzel próbálkozok mindig de nemigazán jön össze pedig szerelmes vgyok ebbe a hajba és a hajam is pont ilyen csak fekete :( :

[link]

2009. dec. 9. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kb úgy hordom, mint Kristen Stewart. Nekem bevált már 5 éve.


[link]


[link]

2009. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy csinálsz bele ilyen lágy hullámokat?
2009. dec. 10. 08:49
 7/8 anonim ***** válasza:
legtöbbször kiengedve..:)
2012. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne haragudj, de 22 évesen már megtanulhatnád saját magadnak befonni.. Én már 11-12 évesen saját magamnak fontam, és akkor is derékig érő hajam volt :)
2017. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!