Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös fenék lányoknál?

Szőrös fenék lányoknál?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és szőrös a fenekem, nem csak belül ahol mindenkinek hanem kívül is, egyszóval az egész fenekem. Sajnos hülye fejjel kb 14 éves létemre leborotváltam holott nem kellett volna és onnantól kezdve muszáj voltam mindig borotválni. Nagyon gáz főleg a barátom előtt hogy mindig kipattogzik, és ha nő a szőr akkor szúr. Mit tudok csinálni vele? Mit csináljak hogy ne legyen piros foltos? és ami még fontosabb mit csináljak hogy ne kelljen sűrűn leszednem a szőrt?! Egyre jobban zavar. Egyébként 1 hónapba max 2x szedem le, borzasztóan ocsmány számomra és visszataszító. Az segítene valamiben ha szoliznék?
2014. febr. 17. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyantázod? A borotválásnál mindenképp jobb megoldás.
2014. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres szőrtelenítés,végleges.
2014. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van gyantám és csíkom is amit kipróbáltam a lábamon de annyira fájt hogy nem bírtam... Lehet én csináltam valamit rosszul bár nem hiszem hisz nem nagy dolog.. A fenekem letudnám magamnak szedni?
2014. febr. 18. 00:32
 4/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetne szőkíteni.

És/vagy keresni egy olyan fiút, aki nagyon szőrös.:) És az ő szemében nem számítanál szőrösnek.:)

Van, akinek olyan szőre van ott, mint a haj, fonni lehet.


Másrészt nem törvényszerű, hogy a nőn kevesebb szőr legyen, mint az aktuális fiún, bele is lehet nyugodni.:)

2014. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudnád leszedni, menj el kozmetikushoz. Az enyém hagyományos gyantát használ, az vált be a legjobban rajtam is, a hengeres az nagyon ragad utána.

4-5 napig szalonképes a bőr gyantázás után, mindig szerelmeskedés előttre tervezem, de a legutóbbi fiú olyan szőrös, hogy mellette nem számított.:)

2014. febr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha sötét szőrről van szó kívül a fenéken, mint a férfiaknak van, akkor az nem normális egy nőn és nem ártana egy hormonvizsgálat.
2014. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem fekete és nem olyan mint egy férfinak. Szőke ugyan kívül de nagyon sok és hosszú csúnya...:S
2014. febr. 18. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolj bele,nekem olyan mint egy férfinak.Erős,fekete és nagyon sok.Az egész lábam végig ilyen,a fenekem,hasam,karom.
2014. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És mit csinálsz vele?
2014. febr. 19. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!