Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki rendelt már mannaszappant?

Valaki rendelt már mannaszappant?

Figyelt kérdés

Nekem most érkezett meg a problémamentes bőr csomag. kíváncsi vagyok milyen lesz.

valakinek tapasztalalt?

köszönöm.



2014. febr. 19. 19:09
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én egy hete rendeltem egy ében szappant, teafa illóolajat és organikus ghánai shea vajat.

Tetszenek a termékek, főleg a szappan. Egy hét után, napi kétszeri használat mellett úgy érzem, hogy jó lesz. Azóta nem jöttek rám újabb pattanások, a bőrömet sem szárítja ki a többszörösen drágább Clinique szappanommal ellentétben.


Viszont most találtam jóval olcsóbb oldalakat, ahol szintén kézműves natúr szappanokat árulnak 600-900 ft körüli árakon, és ugyanezt tudják.

Csak a Mannánál gondolom meg kell fizetni pluszban a rengeteg marketinget és reklámot...


Erősen gondolkodom, hogy kipróbálom más kézművesek termékeit is.

2014. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen én vettem már egy éve, de többet se veszek. nem ér semmit se. nem lett tőle szebb a bőröm. csak pénzkidobás. a szappannak meg hányás illata, szaga van.
2014. márc. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!