Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet eltávolitani az...

Mivel lehet eltávolitani az arcról az apró szőrszálakat?

Figyelt kérdés
Mivel sötétbarna a hajam, a szőrzet is kicsit sötétebb, nem szőke, és eléggé zavar. Gyantacsikokat próbáltam már, de utána két-három napig apró pattanások jelennek meg a szürtelenités helyén (pedig direkt arcra valót használok, utána kenek aloe verás krémmel). Másnak is van ilyen problémája??? Ti hogyan oldjátok meg? Teljesen elkeserit, rettegek attól, ha a napfény megvilágitja az arcom, vagy természetes fénynél is nagyon látszik :S A smink mégjobban kiemeli :( Segitsetek, légyszi...Mondom, nem kórosan szőrös, szóval nem a hormonok miatt van, pattanásos sem vagyok, csak mivel sötét a hajam szine...Kéne valami jó megoldás, ami mondjuk nem a legdrágább
2009. dec. 10. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ey a problémám, de nekem a hormonok miatt. én szőkitő krémmel kiszőkitem a szőreimet. igy nagyjából már nem látható, csak akkor, ha jobban megfigyeli az ember
2009. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos énis ezzel a problémával küzdök,nekem sem kóros,de látható szálacskák vannak amik nekem nagyon zavaróak.Krémet használok,és gyantacsíkokat is szoktam,és egy ideig minden oké:)

2009. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nekem a gyanta nem a legjobb, mint irtam, mert akkor 3 napig mindenki látja, hogy este épp szépitketzni próbáltam. szemöldökcsipesszel is próbálkozom, csak az egy óráig tart, és néhány szál ott marad néha...milyen a szőkitő, vagy a krém???hol lehet kapni? milyen árban van?
2009. dec. 10. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

a szőkítő krémnél, ha rásüt a nap az arcodra akkor szépen csillog majd a bajszod:D sztem ez nem a legjobb ötlet.

a gyanta a legjobb, érzékeny bőrre valót használj, és azután gyulladáscsökkentő krémet használj. de be is borogathatod kamillás vattával. és aztán kend be mondjuk körömvirág krémmel.

2009. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó, de én azért nem gyantázom, mert attól megvastagoknak a szőrszálak elvileg, nem? az már megint egy baromság...

Ha tehetném minél hamarabb elmennék végleges szőrtelenitésre.

2009. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a gyantától nem vastagodnak meg. a borotvától vastagodnak meg. a gyanta tövestül szedi ki.
2009. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a gyanta meg az epilálás inkább vékonyitja a szálakat...
2009. dec. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!