Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú szőrszálakat mivel...

Hosszú szőrszálakat mivel érdemes eltávolítani a lábról?

Figyelt kérdés
A lábamat szeretném teljesen lecsupaszítani, azt szeretném ha legalább két-három hétig ne kelljen hozzányúlni, minél lassabban nöljön a szőr. Szilveszterkor elég puccos helyre megyünk nem szeretném ha probléma lenne.(16éves fiu)
2008. dec. 17. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kozmetikus szépen meg tudja csinálni. Szakszerűen legyantázza.
2008. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyantával... de minek neked sima láb fiú létedre??!! Engem a hideg kiráz, ha egy srác szőrteleníti a lábát! Te tudod!
2008. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit veszel fel, hogy olyan sima lábakat akarsz? :))


Én az epilátort tudom ajánlani. Bár kicsit drága, de érdemes megvenni. Ja és, hogy ne járj úgy mint én : kérd a kímélőbbet, ami kb. 2ezerrel kerül csak többe és intim területen vagy akár hónalj részen is lehet használni. És nem halsz majd bele, mint én :D Azzal 1-2 hétig sima maradsz.


De marad az, hogy bemész pl. egy DM-be vagy Rossmannba és veszel gyantacsíkokat. Vagy elmész kozmetikushoz.


Én szilveszterre vettem különböző csillogó testápolókat is, most a Dove csillogóját akarom megvenni. Nagyon szépen mutat a sima lábon, meg máshol is :) már van olyan is amiben arany és amiben ezüst csillámok vannak :DDD majd a ruha színéhez választom :)

2008. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja és vannak szőrnövekedést késleltető testápolók, de én nem kenném magamra, kitudja mi van abban... :)
2008. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem hogy egy fiúnak miért kell szőrteleníteni a lábát? Szerintem visszataszító,de ha annyira szeretnéd akkor gyanta vagy kozmetikus, az epilátort én nem ajánlanám mert az sztem nem jó a hosszú szőrre és nagyon fáj.
2008. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

énis el vagyok hűlve hogy miért kell szőrteleníti a lábad. Én kifejezetten férfiasnak tartom a szőrös lábat a pasin. Hát, a srácok kezdenek nagyon elnőiesedni.

Jah, amúgy epilátorral szedd le, de fájni fog.

2008. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

az epilátor lenne a legjobb?

egyik ismerős lánynak attól piros pöttyös lett a lába és a hegek csak később múltak el

2008. dec. 18. 14:08
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
igen. az epilátortól piros pöttyös lesz az ember lába,egy ideig. de annak aki fiú létére szőrteleníti a lábát szerintem ez már meg se kottyan. senki nem fog martinit nyalogatni a lábadról,meg valószínüleg látszani sem nagyon fog,de szedd le nyugodtam,áh...
2008. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy megkérezhetem, hogy mért akarod leszedni? De komolyan! Én nem nagyon nem értem...
2008. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ha már elgondolkoztál azon,hogy te miert csinálod, akkor nem kerdeznel ilyen butát!
2008. dec. 19. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!