Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a karomon a szőrszálakat...

Ha a karomon a szőrszálakat hidrogénezném, mennyi idő alatt kopna le?

Figyelt kérdés

hallottam olyanról,hogy hidrogénnel kiszőkítik a kezükön a szőrt


nekem eddig egyszer volt szőke melír a hajamban,de az vagy egy hónap alatt kikopott


a szőrszálakról is lekopik? ://


vagy van valami tartósabb módszer,amivel ki tudnám világosítani?


egy csomóan cseszegetnek az osztályba már alsó óta,mert már kiskorom óta olyan szőrös vagyok,mint egy felnőtt pasi


mit tegyek?


13l


2011. nov. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hajat/szőrt szőkítesz hidrogénnel az nem kophat ki. Mert az nem festés. Hanem az kiszívja a hajad eredeti színét.
2011. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első írja. A hajad gondolom csak színezve volt, gyerekként másképp nem is lehet... az kopik ki. A hidrogénezett lenő.

Viszont ha nagyon szőrös vagy akkor nem jó ötlet, mert attól még ugyanúgy látszani fog, csak sárgás fényes durva szőr lesz. Az elég feltűnő. Gyantázd inkább.

2011. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A karon a hidrogén jóval erősebb,mint a hajnál.Itt 15%-os hidrogént is lehet használni.A gyantát ajánlom én is,mert a szőkítéstől még látszik.a gyantával simább marad 4-5 hétig.
2011. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyantázd. A szőkítés csak sötét színű pihékre jó. Tapasztalatból mondom, tényleg nem szép látvány az erős szőr sárgás csillogása.

Nekem egy idő után (hónapok) visszasötétedtek a pihék is.

2011. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


én is gyantázni akartam,de magamnak nem merem megcsinálni,más meg nem is segít :|| és már több mint egy éve epillálom,de ugyanolyan dús maradt és fekete :S max egy nagyon picit vékonyodott..

2011. nov. 3. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus keresztanyám mondta, hogy ha szőkíted, a szőrszál máshogy reagál mint a haj, letörik tőle, ettől olyan, mintha vágnád, és elkezd még jobban nőni és bedúsulni. A legrosszabb módszer. Ajánlom a gyantát inkább!
2011. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!