Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha már 2....

Mit csináljak, ha már 2. napon zsíros a hajam? 2 naponta mosom, ígyis másnap már zsíros. Hogyan tűzzem fel jól? Nektek milyen hamar zsírosodik, mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én mindennap mosom, így nem zsírosodik.
2009. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
mnoh szóval ... én fodrásznéninek tanulok :P xyxy , és ugy tanultam h ha vkinek ez a baj van a a hajéval h gyakran kell mosni akkor a teendő: nemszabad mosni hagyni kell h kicsit zsiros legyen nincs azzal semibaj de persze csak szünidőbe vagy vmi azért h mikor otthonvagy azért zsiros hajjal nemjó kimenni emerek közé hehe és egy un. öntisztitést végez a hajad ... a zsirosodás lassan elfogg tünni...és utana megmoshatod , és utana elég 1x vagy 2xegy héten .meglátod sokkal erősebb lesz a hajad ...a probléma csak az h ez eltarthat több7ig is szal ...noh de sztem ez a téli időszak alkalmas rá , mert ha kimész vehetsz sapit is ... ja és még valami , ezalatt az időszak alat semmit nemszabad rárakni lakkot habot semmit ... hát ha tuttam segiteni örülök .de ez a módszer tényleg hatásos :)
2009. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A túl gyakori mosástól zsírosodik a haj, mivel minden mosásnál, szárításnál kiszárad a fejbőröd és próbálja a faggyúmirigyed újratermelni és védeni a hajtöved minél előbb. Megoldás sajna az lenne, ha kibírnál többször egymás után legalább 5 napot hajmosás nélkül, így lelassulna a faggyú termelés, de ugye azért ezt elég gáz betartani.

Amúgy ha magasan copfba rakod a hajad, akkor nem szokott látszani ha zsíros.

2009. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj száraz sampon sprayt, felfrissíti a hajat, nekem bejött.
2009. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kávépakolás is szárítja a hajat, valamint a Bánfi sampontól se zsírosodik olyan gyorsan. Legalábbis nekem. Mellesleg ezektől gyorsabban is fog nőni a hajad. De vigyázz, hogy a kávépakolást ne vidd túlzásba, mert azt hallottam, hogy az tényleg nagyon szárít. Sajnos nem tudom, hogyan kell elkészíteni, de ha itt beírod a keresőbe, biztos kiadja valahol.
2009. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%

az én hajam is gyrosan zsírosodik, hülyeség miszerint ha kevesebbszer mosol hajat majd nem fog zsírosodni

egy éve átáltam arra hogy 2-3-4 naponta mosok hajat, mikor hogy ha nem kell mennem sehova se és ugyanugy zsirosodik, mellesleg gyógynövényes sampont használok, rövid is a hajam

nekem a fodrászom ( Swarckoftnál mesterfodrsáz-szóval tudja miről beszél) azt mondta egyáltalán nem baj ha naponta vagy 2 naponta mosunk hajat, ha megfelelő a sampon

mindenesetre belső probléma váltja ki a tüneteket

javaslom az orsost ha már nagyon kényes a hajad, ők talán többet tudnak mondani

2011. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!