Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek féloldalas...

Van valakinek féloldalas frufruja? Ha igen, nem lesz túl pattanásos a homloka? Csak, mert most megyek fodrászhoz és szerintem ilyet szeretnék.

Figyelt kérdés
Viszont ha nem áll jó mi legyen?? Ujj, annyira izgulok!
2014. márc. 2. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem telifrufrum volt, az alatt egy picit pattanásos lett aa homlokom, de miután növesztettem oldalfrufruvá, majdhogynem tökéletes :) Annyit tehetsz, hogy otthonra felteszel egy hajpántot, hogy szabadon legyen a homlokod, és ne lógjon a szemedbe, jót fog neki tenni.

Amiatt meg ne aggódj, hogy esetleg nem tetszik. Lehet, szokatlan lesz elsőre, ha meg végképp nem áll jól akkor visszanöveszted secperc. Bár én nem veszem nagy dolognak a hajamat olyan értelemben, hogy hú mi lesz ha egy fazon nem tetszik, ezért is nyirattam fel meg vágattam még régebben telifrufrut, végül szerencsére mind nagyon bejött :)

2014. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig volt, nem lettem tőle pattis, de itthon én mindig oldalra tűztem. Nem egy nagy dolog egyébként, ha nem áll jól, hátra csatolod pár hétig és hamar megnő akkorára, hogy a füled mögé tudd tenni pl, akkor meg már fel se tűnik, hogy frufrud van:D
2014. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oks, köszi :)
2014. márc. 2. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egész életemben volt frufrum, teli is, féloldalas is, két oldalas is, soha nem volt a homlokom pattanásos, nem is tudtam, hogy létezik ilyen összefüggés. :o
2014. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!