Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a hajlenövésemet festés nélkül?

Figyelt kérdés

Világosszőkére van festve hajam, eredetileg középbarna. Ezért nagyon hamar látszik a lenövés - három hét után már nagyon észrevehető. Most az a cél, hogy teljesen lenövesszem és az eredeti hajszínem legyen, de ahhoz ugye le kell nőnie, amit viszont gátol az, hogy a most még csak 1 centis lenövés pár hét múlva már nagyon csúnya és feltűnő lesz. Úgy tervezem, hogy nyáron (június második fele) befestetem az eredetihez hasonló színűre a most világosszőke részt, és akkor nem fog látszódni, hogy mi lenövés és mi eredeti. De adddig még 4 hónapot ki kell bírnom valahogy. Valami tipp?

Most nem festhetem be a szőke hajat olyanra, mint az eredeti, mert az utóbbi időkben nagyon sűrűn volt festve a hajam (rossz fodrászokkal hozott össze a sors...), és nagyon károsodna, plusz nagyon feltűnő lenne megint a hajszínváltás (2 hónap alatt 4 színű volt a hajam: eredeti, majd sötétbarna, aztán nagyonnagyon világos szőke, most pedig egy kicsit sötétebb szőke), úgyhogy most hagynám így. Júniusban viszont befestem, de addig még 4 centit fog nőni a hajam, hogyan csökkentsem a lenövés látszódását?



2014. márc. 3. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mintha csak én írtam volna :D

Nekem az eredeti hajam már szinte nem is tudom hogy milyen, mert 2 éve kezdtem el szőkére (világosra) festetni, előtte olyan sötétszőke-világosbarna közti átmenet volt az eredeti, de előtte évről évre egyre inkább sötétedett az eredeti hajszínem. Szóval miután 2 év alatt kis fodrászom elég szar cuccokkal tönkretette a hajam (sárgás foltos, 2 éve nem nőtt semmit, olyan mint a szalma, töredezik, állandóan csak leszívogatta) én is azt terveztem el hogy most egy ideig nem festem, hagyom hogy lenőjön kicsit az eredeti, már csak azért is, hogy megtudjam milyen színű lenne éppen most :) Viszont én is szenvedek, mert elég csúnya most is, pár hónap múlva meg még inkább az lesz. Gondoltam rá, hogy befetem olyanra mint az eredeti, de ugye ahhoz várnom kell, hogy meglásam az milyen szín. Plusz kicsit pihenni kell a hajnak is, mert nagyon rossz állapotban van. Már nagyon szereték szép hosszú hajat, de tényleg 2 év alatt semmit nem nőtt :( Szóval nem elég hogy csúnya és csak vállig ér, még vágatnom is kell belőle hamarosan, a sérült részeket. Persze azt már egy másik (normális) fodrásszal. Én is keresem addig a megoldást, hogy hogyan ne legyek addig nagyon gáz hajilag :)

2014. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem jöhet szóba, hogy a haj hosszát nem befested, csak beszínezed?
2014. márc. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sem festetni, sem szinezni nem akarod, akkor próbálj meg szinező balzsamot. Valamennyire befogják a hajat és nem lesz olyan feltűnő a különbség, ráadásul még ápol is.
2014. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!