Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Vichy normaderm krém tényleg...

A Vichy normaderm krém tényleg segíti eltüntetni a pattanásokat? 15 éves vagyok! Az enyémek is elfognak múlni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Sszia, én használtam sokáig, nekem szebb lett tőle az arcom!! De én abba a hármas csomagba kaptam, *korrektor, arclemosó, és utána valami hidratáló krém.
2008. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom vegyél vlmi nem túl olcsó, de nem túl drága arctisztítót, és azzal mosd az arcodat minden nap 2x. Egyél élesztőt, használj akneroxid gélt. Elfog múlni, mire 22 éves leszel már alig lesz egy kettő.

Tudom nálam most kezd alakulni, de menszikor még mindíg sok van.

A Vichy nagyon drága.

2008. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3500 az arclemosó. De egyébként, ha gondolod megúszhatod olcsóbban is, menj el egy bőrgyógyászhoz, és kérdezd meg a véleményét az "Aknefug- EL" nevű készítményről, sztem ezt ilyen közepesen durva arcra írják fel. Nagyon jó, nekem bevált!! Nagyon csúnya volt előtte, és azóta sokkal jobb. Kb. 1-2 hónapig használtam, és elmúltak, azóta is van, de csak minimális. Ez tényleg jó, és azt hiszem nem is volt drága! ( úgy emlékszem 1000-2000 lehetett)
2008. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem most írtad a kérdést, de gondoltam azér megírom.Én sószappant használok és tünnek el a pattanások, ha kitartó vagy eltünik és nem is káros
2008. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én voltam az utolsó válaszoló, ha érdekel írj privibe és adok infót
2008. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia engem erdekelne az a soszappan h hol lehet beszerezni es mennyiert?
2009. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Vichy cuccok nagyon jók, de azt meg is kell fizetni!
2009. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett szebb az arcom a Vichy Normaderm-től. Csak feszült és húzódott.
2010. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!