Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves, átlagos testalkatú...

20 éves, átlagos testalkatú lány vagyok. Az utóbbi időben nagyon narancsbőrös lett a combom és a vádlim. Mivel tudnám eltüntetni? Van olyan krém, ami valóban segít?

Figyelt kérdés
Mozogni szoktam, és gyümölcsöt, zöldséget is eszek rendszeresen.
2009. júl. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom beválik e mert nekem nincs, de olcsó, és otthon simán megvan neked is. Újságban olvastam, hogy úgy mint a bőrradírt radíroznod kell bele a bőrödbe. Durva szemcsés sót, meg testápolót kutyulj össze kajásdobozba, és fürdőkesztyűvel, vagy csak a kezeddel dörzsöld a problémás helyekre. Amikor mozogsz folpack-kal tekerd körbe a helyeket, így ott jobban megy végbe a formálódás.

Kitartás! ÉS remélem az újságok igazat mondanak. Amúgy vannak spéci krémek, csak nemtom hatnak e...kérdezd meg barinődet, ha neki van narancsbőre biztos tud segíteni.

Remélem segítettem.

2009. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. júl. 23. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
én már kipróbáltam a sós-testápolós dolgot és bevállt. van amikor nincs időm kutyulni,de ha simán testápolóval jól átmasszírozod az is segít rajta. nekem teljesen eltűnt.hajráá(:
2009. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!