Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik e olyan hajspray vagy...

Létezik e olyan hajspray vagy hajhab, ami egyszerre hővédő és hajegyenesítő hatású?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy sok ilyen termék van, akkor hülyeséget kérdeztem, akkor bocs, de tényleg nem tudom. És ha van ilyen, akkor légyszi írjatok terméknevet is, vagy hogy hol lehet ilyet kapni. (köszönöm!)

2014. márc. 3. 15:36
 1/5 anonim válasza:

[link]


Elvileg ez olyan bár nem próbáltam még,Dm ben lehet kapni, remélem tudtam segíteni.:)

2014. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De király, köszönöm! :D
2014. márc. 9. 20:11
 3/5 anonim válasza:
A dm-ben (Balea-s) van, nem is drága én akciósan olya 500 Ft-ért vettem. Ilyen lila dobozos, és nagyon menőn néz ki :DDD
2014. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, olyat vettem végül :D azt a lila dobozost. És nagyon jó! Csak eddig elég tapasztalatlan voltam a "hajápolás" terén, mert eddig rövid hajam volt, mivel fiú vagyok. :D De most megfelel ez a fantasztikus rózsaillatú termék. :)
2014. márc. 26. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, hülye vagyok, nem is Baleát vettem XD. Csak összezavart, hogy lila dobozos. Mert én Got2be-t vettem (swarzkopf) és az is lila, és az a jó! Mind1. Csak leírom, ha más látja ezt a kérdést, szóval a Got2 be a király. :D
2014. márc. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!