Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami trükk, ötlet hajvasalo...

Valami trükk, ötlet hajvasalo helyett?

Figyelt kérdés

Szoval a munka mellett általában hajmosasra este jut időm,és mivel elég száraz,hagyom éjjel megszaradni,nem roncsolom mesterséges hővel.

Csak borzasztó nehezen szarad a hajam,így is reggel meg rá kell szaritanom.

Ez csak az egyik baj reggelente...a masik,hogy alapból hullamos,göndör össze vissza hajam van,ami mosás után mutatkozik meg a legjobban.

Soma mama olyankor semmi hozzám kepest...nagy nehezen kontyot tudok ilyenkor reggel csinálni.

Aztán amikor van egy kis időm a Remington Frizz Therapy-s hajvasaloja szokott segíteni...kb 2 napig.

Zárójelben megjegyzem hogy nyilván a Brasil Cacau-s kezelés életet mentene nálam,minden álmom is egy olyan egyébként,dehát a pénz nagy úr...

Szóval az a kerdes,hogy mi a fenét csinaljak ejjelre a vizes hajammal,hogy reggel ne egy tényleges szalmakazal legyen a hajam.

Apolasrol legyszives ne regeljetek,ricinus olajos pakolas,nagyon jó sampon-balzsam kombinaciok gondoskodnak erről.

Nekem az a lenyeg,hogy reggelente,mosás után emberek közé tudjak menni,hajvasalo hasznalata nelkul.

Pl a fonas volt mar otleteim közt,de mivel nem szarad meg benne a hajam,nem érek vele semmit.

Neztem mar youtube-on "overnight"-os videokat,kiprobaltam trükköket,sajnos nem...

Bárki ajánl közületek valami újat,kipróbálnam!!



2014. márc. 3. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben kipróbálnám, hogy becsavarom. előtte félszárazra megszárítod és apró tincsekben szivacs csavaróval (amiben lehet aludni) becsavarod. nem tudom, hogy alapból hullámos hajon ennek mi a végeredménye, de egy próbát megérne. olyan csavarót pedig párszáz forintért lehet venni.
2014. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába hagyod magától megszáradni, ha másnap kivasalod sokkal magasabb hőmérsékleten, jobban károsodik. Jobb lenne, ha hajszárítóval szárítanád és körkefével megtanulnád egyenesre kihúzni, már ha ki lehet, mert ha tényleg olyan nagyon göndör, de egyeneset szeretnél, lehet jobb lenne tartósan egyenesíteni, Yuko technikával. Nem roncsolja a hajat.
2014. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is körkefével kéne. nem tudom milyen hosszú a hajad , de a körkefe méretét a hajad hosszúságának megfelelősen válaszd ki. Linkelek videót.


http://www.youtube.com/watch?v=-cC_RPZdI78


A ssaj elég jól megmutatja. :)

2014. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csaj*
2014. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!