Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen a hasam kockás?...

Hogyan legyen a hasam kockás? ( viszonylag az, de nem elég )

Figyelt kérdés
***** (kép) , most így nézz ki a hasam , 15 éves vagyok és 61 kg . Eléggé elfogyott a lelkesedésem a has edzés iránt mivel nem látok változást több mint féléve ( lassan tényleg 1 éve ugyan az )

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. szept. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem a hasedzéstől függ hanem hogy mennyi zsír van rajtad. Ahhoz hogy nagyon jól látszódjunk alacsonyabb testzsír kell amit szálkásító diétával és aerob edzéssel tudsz elérni.
2012. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kevés zsír van rajtam ! a bordám része is látszódik
2012. szept. 29. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is ettől függ hogy mennyi a testzsírod de ha nekem nem hiszel csinálhatod tovább a felüléseket. Mondjuk csak 61kg vagy szedhetnél fel egy kis izmot inkább.
2012. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
focizok , nehéz mellette ... de egyébként fél évet kondiztam . novemberben el kezdem ismét :)
2012. szept. 29. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell és akkor izmosodni fogsz de akkor ez a minimális kockás has is eltűnik tömegelésnél jön fel valamennyi zsír is.
2012. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok ! máskor amikor jártam nem volt ilyen . épp hogy látszódtak de legalább egyenletes alakom volt .
2012. szept. 29. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Kockás has, pár további info.....


[link]

[link]

[link]


egy video.....

http://www.youtube.com/watch?v=YuRxm-K24OU

2012. szept. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!