Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam formázhatatlan, durva...

A hajam formázhatatlan, durva tapintású, kócolódó, és szálas. Mit tegyek, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés
Van valami házi pakolás vagy bármi, amitől egyenes, fényes és selymes lesz? Olyan a hajam mint egy szénakazal. Csináltatnék egy brazil cacau-s kezelést, ám ezt nem engedhetem meg magamnak, emellett egy ismerős kipróbálta, és egyáltalán nem vált be neki.(hasonló típusú haja volt) Egyszóval egy olyan pakolást/kezelést vagy bármit szeretnék, ami jó durva tapintású,kócolódó, göndörödő(hajvasalás sem segít rajta 10 percnél tovább) hajra.

2014. márc. 3. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

ricinus olaj!!!

én hajam is olyan volt mint a kefe olyan durva :( de irtóra kifényesítette és selymessé tette :)

heti 1szer használom, semmivel nem keverem össze magát olajat teszem rá, rajtahagyom 4-5-6 óráig (minél tovább ahogy időm engedi) vagy éjszakára lemosom 3-4x és kész. :)

nem drága, gyógyszertárba vény nélkül kapható, ajánlom!

2014. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar ra, csak meg nem mertem kiprobalni mert egy ismerosomnek olyanna tette a hajszalait mint a gumi. Hetente csinalni nem sok? Es mennyit kell felvinni belole?:)
2014. márc. 3. 23:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen balzsam/kondicionáló minden hajmosásnál, samponozás után. Az hogy milyen márka fajta az teljesen egyéni, kísérletezd ki. Válassz a hajadnak megfelelőt, pl. Neked a sérült, törékeny vagy száraz hajra valókat ajánlom. És márkából a Baleat, Garniert, Glisskur...
2014. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

én is hetente 1szer csinálom, és mennyiét viszek fel? hát azért eleget :D látni lehet majd, h azért az egész haj legyen olajos, de ha többet viszel fel az sem baj.

ismerősödnek gumi állagú lett? ejha, soha nem hallottam még olyat akinek "ártott" volna ez...

én szerintem próbáld ki! 1 próbát megér

2014. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ricinus biztos hogy nem árt a hajnak. A gumis állag a tönkrement haj jellemzője, ami az elrontott szőkitéstől van általában.
2014. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! garnier balzsamot használok, ami valamivel jobbá (de még így is rossz) teszi a hajamat.:) ki fogom próbálni a ricinust
2014. márc. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!